Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sen Çok Değiştin - Ersin Karabulut | Sandık.İçi (25 Ağustos 2011)

kkk

Öne çıkan mesajlar

Wowdaki guildde var bizim bir tane bu yazıda hitap edilen tiplerden. Guildde kisme sallamıyordu zaten de bu herkese kardeşim ayağı falan yapıyordu. Buluşmalardan birine geldi içiyo falan da ama facebookta bir kaç yazısını gördüm "yobaz olmaktan" gurur duyuyorum falan demiş. Bildiğin tın sesi çıkar adamdan heralde denesek. Çok şükür sadece facebookta görüyorum neler yaptığını, olaylara sürekli "s..im" "döverim" "ayaklarını kırmak lazım" hıyarlığında yaklaşıyor. O şort giydi diye dövülen kızda olsun, deniz feneri olayında olsun yazdıklarını görseniz topluca yurtdışına vize almaya gitmeye kadar gelişir olaylar. Sorun karakterde mi zihinde mi çözemedim.
Bu adam da bir gün büyüyecek, çocuk sahibi olacak falan..devam da edecek yani müdahele edilmezse bu kafa.

Bence hepsini öldürelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Subroutine said:

Uzun yazılara didint read lol çekilmesinin tek sebebi internettir ve sadece Türkiyede değil bu olay ve şehit vermekle alakası ankarayla bitarafım kara. 9gag'a biraz bakıldığında zaten internet gençliğinin uzun bi karikatürü okuyacak bile tahammülü kalmadığını görürsünüz.

5 kere okudum, valla çözemedim. Bir anda inme falan mı indi ?
Sosyal ağlarda paylaş

şu mezarı kıranlar da
didnt read lol çekenler de
şu hoşgörülü yazıya özgüvensiz ayağı yapanlar da

benim için aynı kefededir.

Düşünce aktarımını "bu böyledir bence senin ne dediğin önemsiz" kafasıdır.

Ersin karabulut bu yazıda bak güzel kardeşim lütfen böyle yapma dediği , "hayvansınız insanlık öğrenin az uygar olun lan" demediğin için özgüvensizdir.

hey yavrum,
Sosyal ağlarda paylaş

Subroutine said:

Bone adlı kullanıcı demiş ki bu yazıları okumaya üşeniyolar bu sebepten şehit veriyoruz

hayır, dalga geçiliyor, önemsenmiyor, sorunları çözebilecek kişiler kişisel çıkarlar peşinde kosuyor, ondan hala şehit veriyoruz.

az okuyor olmamızın da etkisi var tabii
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...