Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Ya şu 5.2 ile gelecek yeni faction valor item vermeyecek yazısını okuyordum, acaba eskisi gibi ogrimardan valor item falan mı verecek bu adamlar repsiz falan. Oyunun bu derece casual dostu olduğu bir dönemde, valorla alınacak item olmayacağına inanmamı beklemiyor heralde bu adamlar.

Ya da valorla sadece raid yapanlara item verileceğini falan düşünmüyoruz heralde (tabi LFR rep verirse o zaman başka)
Sosyal ağlarda paylaş

Dailysi olan faction yani Sunreaver Onslaught vermeyecek diye ben de bir yerde okumustum, ama verebilir belli olmaz.

Shado-Pan`in yeni bir factioni gelecek, raidden reputationi onlara alicaz onlar item verecek orasi kesin.

Patch en erken Mart basinda gelir, raid patchleri en az iki ay duruyor PTRde
Sosyal ağlarda paylaş

LFR'de 16 boss var, her biri için (ayrı ayrı) haftada 1 kez olmak üzere, bossu ilk kes kestiğinde loot alma şansın var. Lootu kazanmış olman veya kazanmamış olman birşeyi değiştirmiyor, o şansı kaybediyorsun.

Yani bir bossu aynı hafta içinde LFR'de ikinciye, üçüncüye kesmek sana loot alma şansı sağlamıyor.

Bonus loot olayı ise biraz farklı işliyor. Gold coinin olduğu sürece LFR'de kestiğin bir bossu tekrar tekrar gene LFR'de kesip, her seferinde bonus loot hakkını kullanabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

LFR'de 16 boss var, her biri için (ayrı ayrı) haftada 1 kez olmak üzere, bossu ilk kes kestiğinde loot alma şansın var. Lootu kazanmış olman veya kazanmamış olman birşeyi değiştirmiyor, o şansı kaybediyorsun.

Yani bir bossu aynı hafta içinde LFR'de ikinciye, üçüncüye kesmek sana loot alma şansı sağlamıyor.

Bonus loot olayı ise biraz farklı işliyor. Gold coinin olduğu sürece LFR'de kestiğin bir bossu tekrar tekrar gene LFR'de kesip, her seferinde bonus loot hakkını kullanabiliyorsun.

teşekkürler bilgi için. bonus loot'la da olsa bugün nasıl bir bal varsa üzerimde 4 tane çok sağlam drop aldım lfr'den :)
Sosyal ağlarda paylaş

bunun konusu varmıydı bulamadım bi türlü ya.

said:
Biraz dedikodu şeklindeydi ama artık sonunda kesinleşti. 6 saat kadar önce Blizzard ve WoW Facebook hesaplarından planlanan Warcraft filmini Duncan Jones'un yöneteceğini duyurdu. Duncan Jones'u Source Code ve Moon filmlerinden tanıyoruz. Jones ayrıca şarkıcı David Bowie'nin de oğlu!

Peki başka kimler var, Blood Diamond ve K-PAX'tan tanıdığımız senarist Charles Leavitt, The Dark Knight Rises ve Man of Steel'in prodüktörü Charles Roven ve ekürisi Alex Gartner. Belli olan oyuncuları da şöyle sayalım; Bradley Cooper, Amy Adams ve Jeremy Renner.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...