Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Raid Finder'ı bulandan allah razı olsun. Contenti bitirdim, repularla da 489 ilvl fulledim. DK olarak rf raidlerinde ilk 5'teyim. Panda en çok oynadığım ve achi kastığım exp oldu. 5.2'yi bekliyorum, gelene kadar CiV5 aldım ondayım. Petlere dokunmadım bir de daha..
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

dtsaykopat said:

Valla ben gayet memnunum. Wotlk dan sonra ilaç gibi geldi oyun. O zamanlar dalaranda tur atar dururduk şimdi en azından yapacak bişeyler var.

Ne yapıyorsunuz abi?yani öyle anlatki stormwindin arka sokaklarının iZbe köşelerinde dolaşan npc hatumların memintolarına bakayım ??

Ciddiyim

Bu expansionın %90ı daily yapmak
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

dtsaykopat said:

Valla ben gayet memnunum. Wotlk dan sonra ilaç gibi geldi oyun. O zamanlar dalaranda tur atar dururduk şimdi en azından yapacak bişeyler var.

Ne yapıyorsunuz abi?yani öyle anlatki stormwindin arka sokaklarının iZbe köşelerinde dolaşan npc hatumların memintolarına bakayım ??

Ciddiyim

Aynen öyle BE memintoşkolarına bakıyorduk guild run tarzında :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

sdeceokuyangenç said:

dtsaykopat said:

senin psikopatlığn saygncm o yapcak bişey olduğundan diil

Epselerim çok fena, süpüratifim lualua. Ya dostum şu ekran kartımı satmam lazım. Yeni kart buldum bana müşteri ayarla hadi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeager said:

evet lfr loot mantığı aynı bir bossu kestin mi, o bosstan o hafta (bonus loot kullanmazsan) başka loot alamazsın

eyv.

august celestials ile rep kasmaya nereden baslıyorum? farklı yerlerde questgiver'lar gosteriyor wowhead. golden lotus ile revered oldum bu arada.

shrine'danmış buldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...