Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

olorin84 said:

ne yapiyorsun oyunda peki merak ettim öle raid falan yapip daily yapmıyom ben yeaaa diye bi dünya yok cunku.

arena oynuyorum. rbg ye giriyorum, mesleklerimden para yapıyorum. mount alıyorum.

lfr ye giriyorum. 10 man raidlere giriyorum.

rare mob achivementları için bi dolanıyorum.

transmog itemler için eski raidlere bi bakıp kafama göre solo giriyorum. vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben daily yapıyorum ama boşa yapıyorum, daha baymadığı için yapıyorum. tek bir faction seçiyorum o bitene kadar sadece onun dailylarini yapıyorum. Sonra exalted olunca diğerine geçiyorum şeklinde gidiyorum. Yani günde 5 daily yapıyorum max.

Üstelik elimde 9 tane gold, 500 küsür silver coin var, o sebeple diyorum "boşa yapıyorum daily" diye.

1-2 factiona revered olduktan sonra daily tamamen zorunluluk olmaktan çıkıyor. Bütün recipler olsun, bütün binekler olsun diyen adam için elzem ya da hiç raid yapamıyorum heryerden item almam lazım diye adam içinde önemli olabilir. Yoksa PvP yapan, Bg yapan, rated yapan adam, HC dışında normal raid farmlayan için günde 3-5 dailyden fazlası olsada olur olmasada olur.
Sosyal ağlarda paylaş

yavaş yavaş oynamakla alakası yok aslında adam gibi pve yapıyorum diyen adam için contentten dorpu bitene kadar daily zorunlu gibi bir şey bende haftada 3 gün aksam 8-12 raid yapiorum. ama 90 token toplayıp charm alıcam diye her hafta götüm cıkıyor. pve yapiorum progress kovalıyorum diyipte daily zorunlu deil demek yanlıs yoksa sizin için tabi ki öle bi sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

daily yaptıkca silver coin kazanıyorsun.
Haftalık quet olrakta bu silverlardan 90 tanesi ile 3x gold coin alabiliyorsun.

Bu gold coinler ilede boss kesildikten sonra istediğin item gelmediyse, ekstradan item alabilme şansın oluyor ki fazlasıyla bilgi yazılmış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük görev yaptıkça her görev sana 2 tane silver coin veriyor, haftada 1 kere Vale of Eternal Blossoms'da bulunan bir görev alıyorsun ve 90 silver coine karşılık 3 tane gold coin veriyor görev.

Elinde gold coin var ise, herhangi bir level 90 raid bossunu kesince karşına ekstra zar atma penceresi çıkıyor. Kabul ederde zarı atarsan 1 gold coin kayboluyor ve sen o boss için loot zarı atmış oluyorsun. Belli bir ihtimalle kazanma şansın var (%10-15 falan gibi bir rakam), kazanırsan bossun loot havuzundan o andaki specin için uygun lootlardan birini kazanmış oluyorsun.

yani diyelim o bossta senin specinin kullanacağı tek item var, sen bonus loot atıp kazanırsan direk bu lootu alıyorsun ekstradan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...