Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amalgam Dolgu

pisst

Öne çıkan mesajlar

sdeceokuyangenç said:

salak falan zannettiğimizden değil. daha nasıl anlatıyım bilemiyorum illa rakamlarımı çıkarmak lazım ama şöyle bir örnekleme yapıyım. civanın toksik değeri 1000 se atıyorum normal insanda 2 çkıyosa amalgam dolgulu insanda bilmem kaç sene sonra 10 çıkıyo diyelim. bunu söylemeye çalışıyorum. porselen inley içinde bizzat senin için hocamla konuştum bizim fakültede bile yapılmıyo (başkent üni.) sen düşün artık. fiyat konusuda değişkendir ama porselen inley yapan hekim 600-700 liradan daha aza yapmaz ki bunun üst sınırı hakkında fikrim yok. e amerikadaki tedavilerin ücretleriyle burdakini karşılaştırırsan sana ne kadara patlıcağını düşün. senin iyiliğin için konuşuyoruz =) ama kaldı ki araştırmalar diyo bunları hebele hübele demen komik kaçıyo. bizde işkembeden sallamıyoruz burda zaten =)

edit: o parlatmayı sertleşmesine zaman vermek açısından aynı gün yapmıyolar ama yapanlarıda var çağırmadıysa yapmıştır sıkıntı olmaz

Ehehe haklısında bende aşırı bir pinpiriklik vardır sorma.

Olmassa artık ömrünü doldurunca veya sorun çıkınca dolguda porselenle değiştiririm. Şu an zaten parada yok elimde. Para oluncada direk 6. şeçenek bir fiyat vermektense zehirleniyim daha iyi :P
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

Diş hastanesinde diş tedavisi (td)

Yok ben özel olarak bulundum orada B)

Daha önce özeldede yaptırdım pek bir farkı yok. Ama tabi bazı doktorlar var hastanede adamın hayatını kaydırıyor. Benim bildiğim doktor olmasaydı gitmezdim hastaneye ne işim var orada :P
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bir olay benimde başıma gelecekti. Kolum kırılmıştı doktora gittik hastaneye adam salak yanlış kaynatmışmı tam hatırlamıyorum 1. sınıfa gidiyordum. Adam geldiğimiz gün ameliyat etmemiz gerek dedi. Sonra baya bir tecrübeli birine danıştık adam sanırsam bişeyler yapmış koluma böyle ovalama gibi öyle tam bilmiyorum sonra halletmiş senelerdir kolda hiç sorun yok :)

Yani hastane şart ama uyanık olunması gerekir. Aniden kobay olabilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...

Merhabalar, geçen aydan beri dişlerimle alakalı bazı sıkıntılar yaşıyorum. Bu sıkıntılar sonucunda diş hekimim kompozit dolgu işlemi önerdi. Fakat bu işlem sizce acılı bir işlem mi?

Şöyle reklamı kaldıralımda. /bonepart

BonePART tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, GizemErdem dedi ki:

Merhabalar, geçen aydan beri dişlerimle alakalı bazı sıkıntılar yaşıyorum. Bu sıkıntılar sonucunda diş hekimim kompozit dolgu işlemi önerdi. Fakat bu işlem sizce acılı bir işlem mi?

@goldbären arkadaşımızın bu konuda bilgisi olabilir, bi pm atabilirsin istersen ?

reklammis ya farketmemişim hdhsjs

BonePART tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...