Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

salvia kafasi

Loxias

Öne çıkan mesajlar

daha salvia çakmadım ama kafası aynen bu şekilde dumanı üfledikten sonra beyne bi lightning yeme eşliğinde direkt geliyomuş. ama bu kadar abartı trip yaşayanı görmedim. kendi çevremde de salvianın triplerini çok konuştum ama balkondan ya da camdan kendini atan olmamış hiç ki etkisi de zaten 1-2 dakika sürüyomuş sonrasında yavaş yavaş ayılıyomuşun. böyle 7-8 dakika kendini kaybeden yokmuş. tabi salviadan salviaya farkı var mıdır bilmiyom orasını.
Sosyal ağlarda paylaş

sevileri var bunun x250 x1k 3k ya kadr filan gidioyr sanırım. 2k-3k arasını tecrübesiz insanlar denerse bu tip şeyler oluyo. çünkü motor kontrolü kaybediyorsn ve bunun üstüne görselin tamamiyle değiştiğindne pamuk tarlasında yürüyorum die cam kırıklarının içinde takılabilme ihtimalin var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Masteis said:

daha salvia çakmadım ama kafası aynen bu şekilde dumanı üfledikten sonra beyne bi lightning yeme eşliğinde direkt geliyomuş. ama bu kadar abartı trip yaşayanı görmedim. kendi çevremde de salvianın triplerini çok konuştum ama balkondan ya da camdan kendini atan olmamış hiç ki etkisi de zaten 1-2 dakika sürüyomuş sonrasında yavaş yavaş ayılıyomuşun. böyle 7-8 dakika kendini kaybeden yokmuş. tabi salviadan salviaya farkı var mıdır bilmiyom orasını.

adam kendini camdan atmamış zaten ordan çıkmaya çalışıyo falan o sırada açık camdan düşüyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...