Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mission Impossible 4: Ghost Protocol (2011)

Azure_Knight

Öne çıkan mesajlar

apple ve bmw virali coktu

ama benim bittiğim sahne

http://cdn.egmcartech.com/wp-content/uploads/2011/07/bmw_i8_concept_press_images_024.jpg?9707a5

aracını görmemle basladı.

bide surası
next time, i'll seduce the rich guy

iyiydi.

net en iyi Mission Impossible serisi filmiydi. Assasin ablada fenaydı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

abi asdkfjdskgkdsfjg lan dün yazcaktım unuttum bak. dün gittim de, o sonda adamın çantayla atlaması ne salak bi sahneydi lan ashajhkasjdfkajxzcdf adam öyle bi ifade büründü ki, çantayla beraber patlatıcak kendini falan sandım, AŞAĞI ATLADI LAN AHAHAHAHA

abi biri bana lütfen açıklasın, bu adam niye çantayla beraber atladı da çantayı atmadı sadece. gelmiş geçmiş en salak sahne olabilir bence.
Sosyal ağlarda paylaş

alperozg said:

bir de

ya kodlar çalınmış çanta çalınmış rusya bunu biliyor adamlar tüm nükleer füze fırlatabilecek kapasitede olan birimlere ulaşıp çanta ve kodlar geri alınana dek nükleer güç kullanmayı engellemiyorlar.

filmde bahsediliyor bu olaydan yalnız,

kremlim'deki patlama arşiv bölümünde vs. oluyor, ruslar kodların vs. çalındığını fark edene kadar çoktan biz nukeleriz sağı solu diyor adamlar,

amerikalılar bizde söyleyemeyiz diyor, ruslar zaten onları suçluyor patlamadan ötürü ve NAPAK PANPA INANAK MI çekerler diyorlar.

vs. vs.

film güzeldi adsfds
Sosyal ağlarda paylaş

ben beğenmedim o kadar filmi. her sorunu çözen abidik gubidik aletlerin olduğu bir filmde ya aksiyonun dibine vuracaksın ya senaryo çok kendine bağlayacak birşey olacak.

bu filmde bulamadım bunları. basit konu, vasat aksiyon sahneleri ve her sorunu çözen bir sürü alet. geriye pek birşey kalmıyor izleyecek. bond'un bile en sıkıştığında kullanacağı 1-2 oyuncağı olurdu en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Offshore hesapları vardır =P
O değilde, film boyunca Alpha Protocol'u andım. Save duruyor, tekrar açıp veteran bitirsem mi bir?

Film iyidi. 7 veririm ben. Bir de bu Ghost Protocol, sonra A Game of Shadows, ikisini de 2D izledim. 2D'yi özlemişim görmeyeli, kesin daha iyi olduğunu anladım bu iki hafta. Animasyonlar 3D gelsin sadece, orada daha bir hoş oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bullbird said:

Bone said:

0ne said:

http://cdn.egmcartech.com/wp-content/uploads/2011/07/bmw_i8_concept_press_images_024.jpg?9707a5

bmw şu arabayı üretsin gidip tüm paramı veririm.

concept arabalar seri üretime geçsin artık. back to the future tadı yaşayalım.

aldın diyelim

sürmeye kıyılmaz ki bu sdfgs

altı her vurdugunda cocugun ölmüş gibi üzülürsün
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...