Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sınırsız Paranız Olsa.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Parayla satın alabileceğiniz hiç bir şey size zevk vermiyor olsa, parayı satın alabileceklerinize değil tecrübe edebileceklerinize harcamak istiyorsanız neler yapmak isterdiniz?

Mesela şöyle bir olay var,

http://www.luxuo.com/membership/the-destruction-company.html

Böyle "abi parayı nereye harcayacağımı şaşırsam şunu yapardım" diye düşündüğünüz anlar elbet olmuştur, onları paylaşın bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

kapitalist sistemi çökertmek için bütün imkanlarımı dünya ekonomisine darbe ardına darbe vurmak için kullanırdım,

bunla beraber çoğu ülke yunanistanvari bişeye dönüşmeye başlayacak ve zincirleme etkiyle anarşiyi destekleyen insanların sayısı artacak.

tabi anarşi yeni bi sisteme geçişin rampası sadece, amaç anarşi olsun eheheee değil dabi

ama sosyalizm de değil. Şu zeitgeist:moving forward 'daki fikir baya iyiydi, onun ve bilimsel sosyalizmin karışımı bişeyi bi tane ülkede uygulayacak güce sahip olursam bütün dünyaya örnek bi ülke yaratmış olurdum ve herkes cenneti dünya üzerine getirirdi

güç veya para için birbirini yiyen salak insanlarla dolu bi dünyada yaşamazdık ve forumlarda "sonsuz paranız olsa loto falan çıksa ne alırdınız" soruları arşivde eko etkisi yaratırdı
Sosyal ağlarda paylaş

Sınırsız param olsa kendi film şirketimi kurardım, senaryo seçer oyunculardan sen sen sen gel sen gelme ulan ayı deyip oynatırdım.

Ada satın alırdım

Orkestra kurardım kendime konser verdirirdim tek kişilik.

0 gravity uçaklarından inmezdim.

Bambu ormanı yapar içinde panda koala beslerdim

Harem falan saymıyorum onlar default.

Futbol akademisi kurar, dünyanın en baba koçlarını, scoutlarını koyardım.

Falan bir sürü şey var planladığım ama riçi piç olmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

tr'nin farklı alanlarda gelişmesi için bi sürü işinin uzmanlarını ve parayla satın alabileceğim akedemisyenlerini toplar, patent manyağı olacak massive dynamic gibi bi şirket kurardım. think tank divisionları açar, farklı alanlarda faaliyet gösterecek özel üniversiteler açar ve sadece bursla öğrenciler alırdım.

ha bi de imkan olursa burdur'u satın alırdım sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi düşünüyorum da, sadece kendime harcayacağım (aileye vermeyeceğim) kısmıyla:

1 senelik falan bir dünya seyahati yaparım. adalara falan da uğrarım tabii o arada.

kendime bi atölye kurar orada hobime göre işle uğraşırım

devasa bir kütüphane dolusu kitap, dergi, çizgiroman

kafamda belirlediğim 10-12 tane lüks 2-3 tane de eski klasiklerden arabayı, bir adet yat, 2 adet de yazlık alırım.

eve bir adet (20 kişilik falan) sinema salonu, yüzme havuzu, sauna, her türlü oyun konsolu, basket sahası, hobi atölyesi

değişik sporlarla vakit geçiririm, bol bol snowboard, buz hokeyine geri dönüş, basketbol, yüzme vb vb, kendimi geliştiririm, sanat falan olsun, bol bol film kitap olsun, sporlar denemek olsun, kaptanlık ve pilotluk sertifikaları falan olsun, silah kullanma falan ne varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...