Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

küflü pasta yedim, ölcem mi?

Joker

Öne çıkan mesajlar

Joker said:

az önce iş yerinden birisinin doğum günü için pasta kestiler. değirmen gibi bi yerden beklemediğimiz bi şekilde pastanın içindeki profiterol ve krema kısmında küf ve yeşillenme gördük. zaten yerken ekşi bi tat geldi azıma vişne tarzı bişeydi heralde demiştim. dilimin yarısında farkettiğimize göre bildiğin pasta küflüydü. yarım dilim yedim, ölcem mi?

allah belanı versin değirmen

bana da benzer bişey olmuştu. tatlı bi tat beklerken iğrenç toprak gibi acaip ağır iğrenç bi tat - koku doldu ağzıma. geberiyodum. bi de kadın bıdı bıdı ediyo tazedir bilmem ne falan diye...

en sonunda "deneyin isterseniz" dedim, gitti götürdü tabağı. sonra pasta yerine kadayıf falan gibi bişeyler yiyip anca kendime geldim fgdsfgs.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
18 dakika önce, benjani dedi ki:

2 saat önce tunalı mado'da aynı şeyi yaşadım profiterollü pasta ile.çikolata yüzünden tadı da anlaşılmıyor.gösterince alıp kaçırdı hemen garson.tarım bakanlığına şikayet ettim ama bir sonuç çıkmaz kesin.

Ben seyi merak ediyom, sonra da eve gelip paticikte kuflu pasta basligi var midir acaba diye arama mi yaptin 2011den kuflu pasta basligi niye up olur ya ahahshs emegine saglik kenks

Olmezsin, ben hep yiyom. Bugun daha bozulmus peynir yedim mesela. Tadi dayanilmaz hal alinca biraktim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...