Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Project Zomboid

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

ben hala toplasan 1 saat oynamamışımdır. bir ara adam akıllı oynayasım var ama ölmek istemiyorum ya ahah. böyle bildiğin oyunda başarısız olmaktan korkuyorum. levelingi nasıl yapıyoruz? zombi farm mı? hızlı hızlı şöyle cooking falan öğrensem mangal yapsam bahçede, bir yandan yemek bir yandan zombi gelir keserim level alırım sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

axe sandıklardan, tahta kasalardan çıkıyor sanırım.

oyuna yeni alan eklemeyi hedefliyorlar üç tane daha.
arcane said:

ben hala toplasan 1 saat oynamamışımdır. bir ara adam akıllı oynayasım var ama ölmek istemiyorum ya ahah. böyle bildiğin oyunda başarısız olmaktan korkuyorum. levelingi nasıl yapıyoruz? zombi farm mı? hızlı hızlı şöyle cooking falan öğrensem mangal yapsam bahçede, bir yandan yemek bir yandan zombi gelir keserim level alırım sdfsdf.

işte bu adam oyunu bana aldırdı, ben de size pazarladım. memnuniyetsizliğiniz olursa buna yazın ehu.

leveling salla çünkü fani dünya, lvl kasıp zart diye ölmen mümkün çünkü enfeksiyondan combat ustası olsan bile sn'lik dikkatsizlikle. kitap oku ama modifier veriyor craft, cook vs'nin xp gain'e. bir de survival guide linki vermiştim ona bak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla burada yazılanlar almaya yeterli. gerçek apocalypse gibi işte anasını satayım. muhteşem. çok komik ama komik olduğu kadar da detaylı güzel hikayeler çıkıyor milletten işte.

grafikler bu arada daha iyiymiş tahmin ettiğimden ama bir tık daha güzel olsa, albenili olsa daha da hoş olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

logging corp un oraya yerleştim. etrafı zaten kapalı, fence olan yerlere de duvar ördüm yakında farminge başlıcam rick gibi:D

ek: ama yatak buzdolabı ocak falan yok. sandalyede uyuyorum, sebze + abur cubur ile besleniyorum. bi tane ahşap dolap yaptım yemekleri oraya yığdım da ne kadar süre bozulmadan dayanırlar bilmiyorum.
evlerden ocak dolap falan yüklenip getirebilsek güzel olurdu :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
işte bu adam oyunu bana aldırdı, ben de size pazarladım. memnuniyetsizliğiniz olursa buna yazın ehu.

ahah ben bütün foruma pazarlamadım ama. bi sana bi de mono'ya, o kadar. siz kapı kapı gezip oyunu sattınız komisyon alıyormuş gibi :P

şaka bir yana ucuzken alın işte. oyun ileride misli misli güzel olacak, belli. ben bunu ilk gördüğümde şu patato inventory bile yoktu oyunda sdfsdf.

aquila said:

coop sart.

işin özü bu işte. en önemli olay bu. split screen şu an var. denemedim, buglı falansa bilemem. net üzerinden gelse de walking dead çevirsek. persistent world gelince hepinizi kesip lootlicam zaten çok eğleneceğiz sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

2.9.9.17 0011 versiyonu kurdum acayip bir lag var, fps 5-30 arası değişiyor ne yapmışlar allahın izometrik pixelart oyununa anlamış değilim.

sam said:

aquila said:

coop sart.

işin özü bu işte. en önemli olay bu. split screen şu an var. denemedim, buglı falansa bilemem. net üzerinden gelse de walking dead çevirsek. persistent world gelince hepinizi kesip lootlicam zaten çok eğleneceğiz sdfsdf.

Sam güzel kurgulamışsın da Split Screen ile şu anda bir cacık olmuyor biz denedik, bugları geçtim mesela biri menü açtığında diğeri açamıyor, yemek yersen sende doyuyorsun ve bir kişi birden fazla tuşa aynı anda basınca diğerinin kontrolü kilitleniyordu. Daha böyle bir sürü abuk sorun vardı.

Multiplayer ise yamulmuyorsam forumlarda 2015 için hedef koymuşlardı.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...