Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

Pasta said:

Ulan düşünsene cinsin, 11 boyutta hareket edebiliyosun zamana tabi değilsin falan.
3 tane angut elinde kahve fincanıyla seni çağırıp annesinin kızlık soyadını soruyo bi de beyinsiz muamelesi yapıp harfleri koyuyolar oraya derdini anlatmayı becerebil diye.

Ahahahahaha ben cin olsam kesin fizik yapardım abi

Oh wait
Sosyal ağlarda paylaş

RedallHoor said:

Sene 98-99 falan. Çocukluk dönemimiz. Babam ile dükkanı kapatmışız akşam vakti araba ile eve dönüyoruz. Arka koltukta oturmuş dışarıyı izlerken tepemde bir parıltı dikkatimi çekti bende hemen açtım camı çözmeye çalışıyorum durumu. Baktım bize oldukça yakın elips şeklinde, ışıklı mışıklı kocaman bir cisim. Bir kaç saniye şok geçirdim, o gördüğüm şeye ufo olarak inanmıştım en nihayetinde. Şok etkisinden sonra başladım ben tabi büyük bir heyecanla bağırmaya "ananı ufo, baba bak ufo, valla ufo, biliyordum ya, biliyordum ya!!" diye. Ee tabi çocuk tripleri her an her şeye hazırsın, her şey olabilir kafa yapısı falan. Peder bey çekti sağa şöyle baktı.

"Zeplin lan o, uzaylının ne işi var Ümraniye de" diyerek efsane cümlesini kurdu. Hala lafı açıldıkça gelip ....k geçer benimle.

aynını ben yaşadım bunun. o zamanlar koç'un zeplini vardı sanırım. bi gun arkadaşların evinin bahçesinde yemek yiyoruz. bi baktım tepenin ardından bişi gelio ışıklı ışıklı. heh dedim biz gidiyoruz tamam. baya bi tırsmıştım. tam ustumuzden falan geçti bole. sora yanını dondu koç yazıodu. hay dedim bole işe asdasdas
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

kardeşim zeka belirtisi gösterdi dün. 18 senede 0.1 birim iq göremediğim için paranormal bir durum bence bu

mauhauhauhauhauhau
win

burçlara, paranormal olaylara falan inanmıyorum... güzel post kasılmış. garbage'a aldım.

yani bi süre sonra mesaj sayınızda düşüş olursa korkmayın.

ÇÜNKÜ CİNLER MESAJLARINIZI YEMİİİİŞ!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...