Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paranormal olay yaşayan patiler

tinu

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar.
Cin davetlerinden sonra,Davet edilen Cinleri Dağıtmak için aşşağıda Vericeğim azimeti uygulamanız yeterlidir.
( Bismillâhirrahmânirrahîm. İnsarifü ilâ mekâniküm bârekellahü münküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyyeti ves süfliyyeti ve insarifü
ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn,
bârakellahü minküm ve aleyküm.)
Üç defa okursanız davet edilen cinler geldikleri yere dönerler.
Merak için yapılmamalıdır,Gerektiğince ve ciddi olarak yapılmalıdır.
Çocuk oyuncağı değildir Çünkü.
(Sevgi ve Saygımla Ünal)
(Soru ve Sıkıntılarınız için burdan ulaşabilirsiniz.)
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Merhabalar.
Cin davetlerinden sonra,Davet edilen Cinleri Dağıtmak için aşşağıda Vericeğim azimeti uygulamanız yeterlidir.
( Bismillâhirrahmânirrahîm. İnsarifü ilâ mekâniküm bârekellahü münküm ve aleyküm yâ ervâhıl ulviyyeti ves süfliyyeti ve insarifü
ilâ mevâtıniküm ve cealnâ min beyni eydiyhim sedden feağşeynâhüm fehüm lâ yübsırûn,
(Sevgi ve Saygımla Ünal)

ben şimdi bunu durduk yere sesli bir şekilde okursam noluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Tesbih said:

Shean said:

Merhabalar.
(Sevgi ve Saygımla Ünal)

ben şimdi bunu durduk yere sesli bir şekilde okursam noluyo
kuran ı havaya kaldırarak okursan fıkıh adama dönüşüyosun
Sosyal ağlarda paylaş

bundan 1-2 ay once filan, bizim shuttle'a binmeden once oasis'ten wonderwall mirildaniyodum
sonra bindim oturdum, aa diyorum hala duyuyorum sarkiyi hem de kaldigim yerden
bi sure sanirim ben kafamda hayal ediyorum bunu dedim ama sonra sag arkama dondum guzeller guzeli bir kiz ayni sarkiyi dinliyormus megerse hem de tam da benim kaldigim yerden denk geldi. hemen yanina gittim, adini soyadini sordum. yakin arkaba olmadigimiz kesinlesince sen de mi oasis dinliyorsun ne kadar cok ortak yonumuz var diyerek muhabbeti derinlestirdim, bana immm seni istiyorum bebegim diyen gozlerle bakiyordu SONRA BI ANDA ARACIN ICINI CINLER BASTI
Sosyal ağlarda paylaş

Shean said:

Merhabalar.
(Sevgi ve Saygımla Ünal)

yargılandık
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

hatta bikac ay once ranzayi tekmelemistim de ayagimin acisiyla uyanmistim, ustteki arkadas da alttan tekmeyi yiyince `anam noluyor` diye uyanmisti

Arada kalmak çok tehlikeli bana sürekli oluyor birgün gebericem o yüzden. Rüyamda(yada gerçekte tam idrak edemiyorum) odamda tam karşımda arkası dönük ayı gördüm. Baş ucumda camım açık ve demirden sineklik var. Nasıl yaptım bilmiyorum ama kendime geldiğimde sinekliği kırmış camdan aşağı sarkıyordum sabahın 5'i gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

dattebayo said:

tinu said:

valla ekşide gördüm buna benzer bir konu, hatta bende yazdım başıma gelen bir olayı,

(bkz: sosyal ortamlarda ekşide yazar olduğunu belirten eden dingil)

Sen çok talihsiz yorumlar yapıyorsun 2-3 gündür.

Hayra alamet değil söyleyeyim dedim.

incide böle bişiyy gördüydüm bende
elim ayağım boşaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim yazlık böyle site içersinde ancak çevresinde başka sitelerle bağlantısı olmayan arkada dağlar uzanan bir yerde (bodrum :b).

Bende bir yaz akşamı kız arkadaşımla sabaha kadar yiğişmiş ardından onu yolcu edip uykuya dalmıştım. Derken 5 dakika geçmeden birinin dışarıda beni çağırdığı zannına kapılıp uyandım ve dinlemeye başladım. Sanki biri beni adımla çağırıyordu. Kalkıp tahta panjurlardan bakmaya çalıştım kimsede görünmüyordu. Acaba kız arkadaşım evemi giremedi diye düşünerek aşağı inip kapıyı açtım. Baktım kimsecikler yok halla halla diyerek geri girdim. Tam arkamı dönecekken önümdeki kapı karanlıkların içinden gacıııııırt diye yavaş yavaş açılmaya başladı. Aha dedim, geldiler. Stunned * Paralyzed * Disabled * hepsini aynı anda yemiş gibi kala kaldım. Kapının açılması tam yarısına eglmiştiki hemen ışığı yakmayı akıl ettim. İçeri baktım hiçbirşey yoktu ama çok fena bir histi. Bu arada rüzgarda yoktu ama hep garip gelmiştir bu olay bana.

Edit: Bu başlığı çok sevdim lan uyumamda artık D:
Sosyal ağlarda paylaş

Flameoffear said:

Yer bu sefer ankara biraderi ziyarete gitmişim. Geldiğim günde şansıma birader kaza yaptı hafif, akşama kadar hastanede sonra karakolda rapor mapor uğraştık. Uzanıyorum ben yorgun argın gözlerimi kapattım bi süre açtım gözlerimi tavanda iki kırmızı göz bana bakıyor. Tırsak vaziyette kendimi mutfağa atmışım ışığı açtım kapıyı kapadım. Hass hass diye içimden küfrediyorum kapının kolu aşağı inmeye başladı dedim tamam boku yedik bu sefer. Ben kolu tuttum çat diye bişi kapıya vurdu bildiğin kapı içeri doğru bi esnedi omuz atılmış gibi. 1 dk sonra filan kapıyı araladım baktım bişi yok. Geçtim tekrar salona açtım ışığı birader gözüne lazer tutulmuş tavşan gibi kanepeden kaldırmış kafayı bana bakıyor. Yok dedim bişi yat sen, işitme engelli olduğundan duymamış tabi bişi. Bide çocuğu taleşe etmeyeyim dedim. 3 gün kaldım o evde de nerdeyse hiç uyumadım. 2 hafta sonrada birader taşındı zaten.

Bundan ötesi varmıdır acaaba?
Sosyal ağlarda paylaş

cin çağırmak için melek dili..........

Ilasa dial pereta!

Soba vaupaahe cahisa nanuba zodixalayo dodasihe od berinuta !

FAXISA hubaro tasataxa yolasa

Soba Iad I Vonupehe o UonupehE !

Aladonu dax ila od toatare!

Zodacare od Zodameranu!

Odo cicale Qaa! Zodoreje!

Lape zodiredo Noco Mada!

Hoathahe I A I D A!

Ouija tahtasına okunabilir...

....
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 3-4 yaşımdan sonra yalnız yatmaya başlamıştım odamda; annem ışığı kapatınca camdan kurabiye canavarı beni izliyor sanıyordum.

En paranormal anım da budur yani, çocuklarla ağaca çıkardık akşam üstleri, millet anlatırdı böyle heyecanlı heyecanlı, ben de kıskanırdım hep sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Arabayla giderken adamın tekini görmüştüm yağmurda, otostop çekiyodu aldım arabama, arka koltukta oturuyor böyle kapşonlu falan, bi baktım kapşonun altından kan geliyor. Dedim "Noldu birader, nasıl oldu bu kim yaptı bunu?"
Adam : " SIPANCC BABUU "dedi. asdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uyurken karabasan bastı, bu çoğu insana olur ama balkonun kapısı açıktı ve uykudan uyanmış hareket edemiyordum, balkon kağısından korkunç bir çığlık geldi. Sonra babam TV izliyordu yanına gittim ne oldu dedi yok bişey uykum kaçtı dedim. Ortaokula gidiyordum.

Karabasan tamamda o çığlık sesi enteresandı. Oda çok fazla korku filmi izlememden dolayı oldu sanırım :)

Edit= Paranormal falan sayılmaz ama başımdan bu başlığa yazabilecek bir tek bu geçti :)
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Arabayla giderken adamın tekini görmüştüm yağmurda, otostop çekiyodu aldım arabama, arka koltukta oturuyor böyle kapşonlu falan, bi baktım kapşonun altından kan geliyor. Dedim "Noldu birader, nasıl oldu bu kim yaptı bunu?"
Adam : " SIPANCC BABUU "dedi. asdfgh

spongebob?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...