Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler, esiniz sizden daha cok kazansa

Deacon

Öne çıkan mesajlar

• 2 yıl sonra ...
Liebe said:

kazansın tabi güzel olur ama ne bileyim böyle erkeğin baskın olduğu bir toplum olduğumuz için biraz dokunur gibi geliyor.başımıza gelmeden tam olarak bilemeyiz tabi =)

böyle demişim 2 sene önce ama başıma geldi işte şimdi auheuaheuahu

kız arkadaşım bir SAP firmasında çalışıyor bu ay eğitimi bitti asgari maaş alıyordu ve maaşına zam alıcak büyük ihtimal 2000 falan alacak ki ben şimdi evleniyorum falan ayağına maaşım bir ihtimal 2000 olacak en kötü 1750 civarı olur diye düşünüyorum. şimdiden içimde ulan keşke ben daha çok kazansaydım rüzgarları esmeye başladı. kız arkadaşım kesinlikle takmıyor böyle şeyleri biliyorum ama ben takıyorum. arada geyiğini de yapıyorum keşke şöyle 5-6 bin kazansan da ben de evde durup çocuk büyütsem falan diye de işte yine bi pişmanlık bi hayalkırıklığı var keşke mat2 ye biraz daha çalışsaydım amk :'(
Sosyal ağlarda paylaş

garipsemem.

birimizin aldığı mayışı yeriz, ikinci mayışı biriktiririz. biriktirdiğimiz parayı napacağımızı birlikte karar veririz.

ammaaa

benden fazla kazandığına dair rencide edici bir laf söylediğinde burnundan getirir, pişman eder, süründürürüm.

böyle durumlarda genelde kaynanalar ortalıgın mna koyar
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Degisik bir genetik bilinc var. Kadin gucu ariyo devamli. Mal gibi "beni tasiyabilen erkek" yorumunu da bundan yapiyolar

Doğru, hatta erken emekli olan zenginler bile aldatılıyor, hem de farklı bir güce sahip adamla. Kayak hocasıyla, yoga eğitmeni/sanat bişeycisiyle, hatta sahil kasabası güneşde yanmış balıkçıyla
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Liebe said:

kız arkadaşım bir SAP firmasında çalışıyor bu ay eğitimi bitti asgari maaş alıyordu ve maaşına zam alıcak büyük ihtimal 2000 falan alacak ki ben şimdi evleniyorum falan ayağına maaşım bir ihtimal 2000 olacak en kötü 1750 civarı olur diye düşünüyorum. şimdiden içimde ulan keşke ben daha çok kazansaydım rüzgarları esmeye başladı. kız arkadaşım kesinlikle takmıyor böyle şeyleri biliyorum ama ben takıyorum. arada geyiğini de yapıyorum keşke şöyle 5-6 bin kazansan da ben de evde durup çocuk büyütsem falan diye de işte yine bi pişmanlık bi hayalkırıklığı var keşke mat2 ye biraz daha çalışsaydım amk :'(

SAP danışmanysa sana turda bindircek merak etme raat ol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...