Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler, esiniz sizden daha cok kazansa

Deacon

Öne çıkan mesajlar

ad

Lyvanna_Dolores said:

saturn said:

evet derse birisi üstüne çuvallanalım gibi bir hava oluşmuş.

saturn said:

birisi üstüne çuvallanalım gibi bir hava

saturn said:

birisi üstüne

saturn said:

çuvallanalım gibi

saturn said:
üstüne çuvallanalım

http://i.imgur.com/q7E5q.jpg

bu ne abi komik desen degil espiri desen degil ne lan bu
Sosyal ağlarda paylaş

Pewpew said:

ad

Lyvanna_Dolores said:

saturn said:

evet derse birisi üstüne çuvallanalım gibi bir hava oluşmuş.

saturn said:

birisi üstüne çuvallanalım gibi bir hava

saturn said:

birisi üstüne

saturn said:

çuvallanalım gibi

saturn said:
üstüne çuvallanalım

http://i.imgur.com/q7E5q.jpg

bu ne abi komik desen degil espiri desen degil ne lan bu

.............................................................
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Kadının erkekten daha çok kazanması ne olursa olsun koyar bence erkeklere. Bizim toplumumuzda en azından. Kazansın np diyenler yalan söylüyo sdfsd

Erkek kendini ezik ya da kadin kendini daha ustun hissediyorsa bu tip durumda taraflardan birinde ya da her ikisinde birden sorun vardir zaten. Ya da dogru bir evlilik degildir o.

Ben gayet rahatim. =P
Sosyal ağlarda paylaş

paranın dini, ırkı olmadığı gibi cinsiyeti de olmaz. parayla ilgili tek endişe edilecek konu geliş hızıdır, yeteri kadar hızlı geliyorsa sorun yok.

ha tabii karşıdaki insan zayıf karakterli birisiyse ve fazla kazanıyor diye artislik yapacaksa onu bilmem. o iş zaten paradan olmasa başka bir sebepten patlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

satın almak mı? haha abartsaydın.

bir kere yaparsa falan rahatsız olmazsın da bazıları BEN ÖDETMEM YANIMDAKI KIZA ASLA tavrında olduğu için, çok rahatsız edici.

benim kardeşim 17 yaşında mesela.
habire sevgili değiştirdiği yetmezmiş gibi kız arkadaşlarına da acayip para yediriyor. salağın önde gideni bence bu konuda, böyle yapan diğer erkekler de salağın önde gidenleri bana göre.

Haklısın ama birçok kızın yalandan mı para çıkarıyor yoksa gerçekten mi ödemek istiyor, onu anlamak çok güç anlamalısınki bir kadının haraketlerini okumak gerçekten zor, özellikle türk kızlarının, mesala kıbrıslı kızlar kıbrıs türk olmasına rağmen daha avrupai onların bu konuda gerçekten rahatsız olduğunu anlıyabiliyorsun, ama türk kızlarının birçoğunda yalandan elini çüzdanına sokma var.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet kolay anlamak, yalancıktan yapan insan bir kere yarım ağızla sorar. diğeri ciddi şekilde engel olmaya,rahatsızlığını belirtmeye çalışır.
hadi böyle de anlayamadın bi kere tamam de, direkt yüzü düşerse bozulursa yalancıktan yapmıştır işte.
ben bunu kendi kız arkadaşlarımda bile anlayabiliyorum.
kolay yani anlamak.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben hep derim günün birinde biriyle evlenecek olsam çok zengin olmalı. ama öyle böyle değil, parasının hesabını muhasebecileri bile bilememeli. beni de paraya boğduktan sonra isterse ezsin beni, boynuzlasın, ne isterse yapsın. ahanda açık çek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...