Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2011-2012 Sezonu Genel Tartışma

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Kaleci sıkıntımız yok, savunma sıkıntımız hiç yok, orta saha da göbekte oynayanlar hadi neyse de (cana insua ve yeni gelen diger adamdan memnunum sonuçta acil bir durum yok) kanatlar tamam arda kaldı ve geriye bir tek 2 sene evvelin gol kralını elınde bulundurdugumuz forvet mevki için adam almak mı kaldı?

Hiç mi akıllanmıcaksınız para verip star getirmek 5 sene önce ki fenerin işi galatasaray gider adam akıllı 3-5 nokta atışı yapar gerisi fişek gibi alt yapı adamlarıyla dolar ve harika oynarlar nerde o durum şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat, burada senin yaptığın kendi söylediğinle aynı şey. Adamlara bakıyorsun, nasıl GS yönetimi baktı-aldı, sen de bakıyorsun ve diyorsunki "Adam 2 sene öncesinin gol kralı". Bu mantıkla Kewell da Harry Kewell zaten, süper solak.

Adamların her an sakat oldukları gerçeğini görmezden geliyorsun bende buna gülerim dostum.
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

Adamların her an sakat oldukları gerçeğini görmezden geliyorsun bende buna gülerim dostum.

diyorsun ki gol kralı olmuş adam (kesin olmuş belki degil bak ) kenarda dursun ver 11 milyon tl yeni adam al diger yerlerde eksik varken. Ben demiyorum ki diger yerleri hallettikten sonra gel dön yine oraya ama sende kabul etmelisin ki galatasarayın sorunu forvette degil ben bu takımda ibrahimi oynatırım forvette yine serveti savunmada gormek ıstemıyorum artık bu kadar basit. Servette örnek onun gibi daha bir sürü takoz adamımız var.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu anlatamadıgım nokta alınmasın demiyorum ama 11milyon tl sıkıntı olucak kadar degil. Daha demin dedim ibrahim seleni oynatırım forvette ama yinede savunmada serveti ya da orta saha da ayhanı vs. gormek ıstemıyorum asıl ben. Drogbayı alana kadar daha düzgün 3 adam alsalar yıllık 11 milyona savunma ön libero sağ açık mevkilerine ben daha çok memnun olurum . Demiyorum ki baros sonsuza kadar kalsın galatasarayda ama ondan daha acil degil mi soyledıgım yerlere adam almak şu 11milyonu drogbaya harcamaya nazaran?
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Mithat said:

Yahu anlatamadıgım nokta alınmasın demiyorum ama 11milyon tl sıkıntı olucak kadar degil

gs tarihinde kime senelik 11 m tl vermiş yahu ki 11 dende fazlaya gelio 5m pound.

ben zaten alınmasın demıyorum yine alınsın ama 11 milyon sıkıntı olucak kadar bir paraya adam alınmasın alınıcaksa 3-4 adam alınsın o kadar paraya anlamında demiştim. 11 milyon nedir ki yaaaeee tarzı bir olay degildi o :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...