Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

Buddha

Öne çıkan mesajlar

benjani said:

benim pc kaldırmadı, çok kasıyor oyun.tüm hevesim kaçtı.

pentium 4 3.0 ghz ht ile kaldırdı oyun. aa açık gözüküyor ama fazla bulanık ve detaylı olduğu için war3 görünümüne getirmek için bazı şeyleri kapadım. hem kasmıyor hem de zevkli bi şekilde oynayabiliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hello,

Your CD Key for this game has been removed due to excessive account sharing.

Unfortunately, we will be unable to assist you further with this issue.

In the future, please refrain from sharing your account with other users.

Let us know if you have any further questions or concerns.

fu
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu açtığınızda otomatik olarak direk paticik kanalına girmesini istiyorsanız:

steam>steamapps>common>dota 2 beta>dota>cfg klasöründe autoexec.cfg adında notepad dosyası açın. (dosyanın adının .txt ile bitmediğinden emin olun.)

içine chat_join paticik yazın, profit.

ayrıca buraya yazabileceğiniz birkaç yararlı komutlarda var msl:

* dota_minimap_hero_size 700 (default 600) hero'ların minimap'te gözüken boyutlarını istediğiniz şekilde büyütüp küçültebilirsiniz.
* dota_force_right_click_attack 1 (default 0) deny'lamak için a'ya basıp, creep'lerinize targetlamaktan kurtarır. Direk creep'lerinize sağ tıklayarak deny'layabilirsiniz.
* dota_camera_accelerate 49 buda kamerayı hareket ettirdiğinizde, kameranın tam olarak istediğiniz noktada durmasını sağlar. 0.5 saniyelik bir delay'i ortadan kaldırır kısacası.

Ayrıca oyunu bazen 150 ping'le oynadığımdan şu komutlarıda denedim ama bir yararını göremedim. Ben yinede burada yazayım belki işe yarar.
rate 80000
cl_updaterate 40
cl_cmdrate 40
cl_interp 0
cl_interp_ratio 1
cl_smoothtime 0
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...