Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tib'den Ekşi Sözlüğü kapatma emri.

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

zpnd said:

Dragonmax said:

zpnd said:

TIB bize gonderdigi yaziyi geri cekti. Kapatma karari su anda gecerli degil, bilginize.

Siz kimsin? Sen kimin adına konuşuyorsunuz?

Cevaplayabilmem icin anlayabilecegim bir dilde yazman gerekiyor. Mesela Turkce. Ingilizce de olur. Belki biraz da Cerkezce.

Rusça türkmence beyazrusca azerce ingilizce var elimde. Hangisiyle ıstersen sorarım.

Ekşi sözlüğün patiden sorumlu bakanimisin? sözcüsümüsün? Yazarimisini? Sahibimisin? Onu soruyorum...

Sahibi gibi cvp vermişsin de ondan dedim.

TIB kime yazi gondermis habere gore ? Sadecehosting'e. Haliyle sadecehosting oluyoruz "biz".

Dalga gecer gibi cumleler kurup, kraldan cok kralci modunda "sen kimsin" dedikten sonra gelen tepkiye sasirmayin bosuna.

Hani yaziyi geri cektiler kismini da onceden haberiniz olsun diyerek yazdim ama halt ettim yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

FROM: [email protected] [MAILTO:[email protected]]
SENT: TUESDAY, MAY 03, 2011 6:07 PM
TO: [email protected]
SUBJECT: BILDIRIM.
IMPORTANCE: HIGH

SOURTIMES.ORG ADLI İNTERNET SITESI ILE ILGILI HERHANGIBIR IŞLEM YAPMAMANIZI
RICA EDERIM.

AYRICA DIĞER GÖNDERILEN ALAN ADLARI ILE DE ŞUAN BIR IŞLEM YAPILMAMASINI RICA
EDERIM.

bu nasıl bir mail, nasl bir ülke ya

ABİ BOKUNZU YİYİM BİŞEY YAPMAYIN DURUN DURUN DURUN URUN

adamların kafası iyi.

bir karar veriyor bunlar, "şu şu siteler kapansın" diye,
sonra da "avukat sokuyorum işin içine" diyen birisi olunca "abi dur mevzu o değil" olayına gidiyorlar.

yani normal bir vatandaşa istedikleri şeyi yapabilecekler. iyiymiş bu :)

"Bu mail ile ekşi sözlük üzerindeki tartışmalar şimdilik bitmiş oldu."

diyor ama esasında şimdi derinleşmesi gerekiyor. çok saçma bir e-mail çünkü bu.

zpnd said:
Dalga gecer gibi cumleler kurup, kraldan cok kralci modunda "sen kimsin" dedikten sonra gelen tepkiye sasirmayin bosuna.

senin kim adına konuştuğunu soruyor, sen de herkes senin çalıştığın yeri biliyormuş gibi düşünerek "dalga mı geçiyorsun ulan!" moduna girmişsin.

ben de bu topic sayesinde senin nerede çalıştığını öğrendim mesela.

gereksiz atar olmuş yani :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

zpnd said:

Dragonmax said:

zpnd said:

TIB bize gonderdigi yaziyi geri cekti. Kapatma karari su anda gecerli degil, bilginize.

Siz kimsin? Sen kimin adına konuşuyorsunuz?

Cevaplayabilmem icin anlayabilecegim bir dilde yazman gerekiyor. Mesela Turkce. Ingilizce de olur. Belki biraz da Cerkezce.

Rusça türkmence beyazrusca azerce ingilizce var elimde. Hangisiyle ıstersen sorarım.

@zpnd: Özellikle İngilizce'si çok iyidir, dalaşma.
Sosyal ağlarda paylaş

Olm onun yarısı türkçe t9 klavyeye kurban gitti. Diğer yarısını da rusça öğrenirken feda ettim. Ama güzel olan şey, en azından süper otesi asmis ıngilizce bilip bunu evimde oturup bilgisayar oyunu oynamak için kullanmıyorum. Bütün gün etrafimdaki bi dünya shiri-lankali (bolemi yaziliyodu), hintli, ıspanyol vs ile cok rahat bi şekilde anlaşıyorum, begenmediginiz ıngilizcem ile (her ne kadar düzgün yazmadigimi belirtseniz de iyi konustugum) sipariş alip turkiyeye gonderiyorum. Ki zaten bana ıngilizce lazım olsaydı bu gün bu ülkede olmazdım. Ingilizce konuşulan bi memlekette olurdum.

Тоесть Baggio postunu da al git sdf..
Sosyal ağlarda paylaş

Üç mesajından biri (direk ya da dolaylı olarak) "şöyle yapıyorum, böyle ediyorum, şu kadar dil biliyorum, orada o kadar çalıştım" falan muhabbeti, gerçekten sıkıyor bazen bu kompleks durumu da susuyoruz. Üstüne bir de işine gelmediği an hakarete başladığını görünce dayanamadım ama, belirtmek istedim bazı şeylerin seviyesini, aslında kim kıro diye.

İyi İngilizce bilenlerin hiç iş hayatı yoktu çünkü, İngilizce'yi de tesadüfen öğrenmişler ehe. Yine bomboş bir post olmuş, üzgünüm. İngilizce lazım değil bana diyorsun ama bir sürü milliyetten adamla İngilizce anlaşıyorum diyorsun falan, onu da anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

. Bütün gün etrafimdaki bi dünya shiri-lankali (bolemi yaziliyodu), hintli, ıspanyol vs ile cok rahat bi şekilde anlaşıyorum, begenmediginiz ıngilizcem ile (her ne kadar düzgün yazmadigimi belirtseniz de iyi konustugum) sipariş alip turkiyeye gonderiyorum. ..

dragon abi bence sen türkçeye öncelik ver biraz.Rusçadaki padejler senin kafanı bayaa bi karıştırmış
Sosyal ağlarda paylaş

Ampülünü Kırdığımın Partisi'ne oy verin, ileri demokrasinin nimetlerinden yararlanın...
Bugün ekşisözlük yasaklanır, yarın internet üzerinden gazete okumak, öbür gün de PATİCİK benzeri forumlar...

Amerika yapılacaklar listesini eline verir Feto'nun, Ağlakzade Feto'da buyurur, Ampülünü Kırdığımın Partisi uygular.

Önümüzdeki seçimlerde gençlerin verecekleri oy çok hem de çok önemli. Kesinlikle oy kullanmalı gençler, hiçbir parti bana uymuyor diye düşünmemeli çünkü verilmeyen-kullanılmayan oylar dönüp dolaşıp Ampülcülere yarıyor.

Yoksa, daha sonra pişman olma hakkınız bile elinizden alınabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...