Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

Crowd Control

Many crowd control abilities no longer cause creatures to attack players when they are cast. The creature will not attack the player when the crowd control wears off, and nearby creatures will not become hostile to the player either. However, if a visible player gets too close to the target creature, the creature will remember and attack the player when the crowd control effect wears off. The intent is to make it easier for dungeon groups to manage crowd control assignments and pulling packs of hostile NPCs. The abilities affected by this change are: Hibernate, Entangling Roots, Wyvern Sting (will still cause hostility when it begins to deal damage), Freezing Trap, Polymorph, Repentance, Shackle Undead, Blind, Hex, Bind Elemental, Banish, Seduction.

yok artık...
Sosyal ağlarda paylaş

ne alaka pvp'yle yahu ?

diyor ki cc'lediğin target seni aggrolamayacak. yani cc bittikten sonra, target cc'lendiğinin farkında oluyordu, ve o dönem zarfında kimin onu cc'lediğini biliyor ve ona saldırıyordu.

şimdi ise, onu cc'leyeni unutacak. cc zarfında rangeine giren biri olursa ona dalacak sadece. çok da saçma olmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

mind control için yapmışlar bunu sanırım. yıllardır vardı yeni mi akıllarına gelmiş ilginç. priest MC lediyse inanılmaz bir threat oluşturuyordu tankın aggrolaması imkansıza yakındı. şimdi iyi olmuş. shadow priestler de cc yapabilir artıkın.

Çok da dert değildi fade+dispersion kombosuyla. ama listede MC yok gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

We’re currently preparing to bring the first playable iteration of patch 4.2 to the Public Test Realms. A sizable portion of this content has been in development for some time, so let’s get it in gear! With a new raid, a legendary questline, the most diverse daily quest hub to date, major story developments, user interface enhancements, and much more, patch 4.2 is certain to have something for everyone. Check out some of the major patch features you need to know about, followed by the initial patch notes in our Patch 4.2 Public Test Realm Guide.

http://us.battle.net/wow/en/blog/2723732
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ne alaka pvp'yle yahu ?

diyor ki cc'lediğin target seni aggrolamayacak. yani cc bittikten sonra, target cc'lendiğinin farkında oluyordu, ve o dönem zarfında kimin onu cc'lediğini biliyor ve ona saldırıyordu.

şimdi ise, onu cc'leyeni unutacak. cc zarfında rangeine giren biri olursa ona dalacak sadece. çok da saçma olmamış.

pvp ile alaka su acıdan dedim,cc ledigin bi target 1 sn liğine bile cıkınca sana neutral filan olucaksa diye.bug olma ıhtımalı yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

Yok abı ne yaparsa yapsınlar ne gelırse gelsın vanillanın tadı bır baskaydı o zaman ne oyle sap,fear,poly nerde yapıyon ısntance ıcınde :)

Oha ? Vanilla oynadın mı hacı hiç sen ? Oynadıysan da TBC release in den önceki patchte mi oynamaya başladın. Ben özellikle 2 mage 1 rogue alıyordum dps olarak rahat rahat yapmak için hehe
Sosyal ağlarda paylaş

abi soldan birinciyi ben, ikinciyi ahmet, üçüncüyü mehmet diğerini de hasan banişlesin.

tamamdır

alın targetları locklar.

bidakkabidakkabidakka hangisi benimdi sağdan üçüncü mü demiştin abi

yok abi sağdan üçüncü benim

sol değil miydi

??

abi dur targetına bakıcam

sen benim targetı almışsın abi yanlış bakıyon

.
.
.
Sosyal ağlarda paylaş