Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

6 ayda bir 12 boss yerine 7 boss, YAAAAAAAAAAAAAAAAAAY
artik bi sonraki expansiona 3 bossla filan baslariz, AAA AMA HEROIC VAR COCUKLAR diyip 6 boss yaptik diye gezerler

acmiycam hesabi su sartlar altinda cidden, direk bu adamlar dalga geciyro artik bizimle ki content aralari dahil 5 senedir kesintisiz accountunu acik tutan benim gibi bi adamin artik odememesinin ironisinide siz dusunun, cata ile ilgili umitlerim vardi ama vanilla sosu ile servis edilen 3.2 den baska bisi diil gibi duruyor, bi sonraki patch RETURN TO ToC yaparlarsa sasirmayin

setler ise BOOOOOK gibi, bide simdi eklerler WWE beltleri ohhh

direk lich king pvp setlerien dondurduler bu isleri, cidden remodel ozelligi koymamakta hakli herifler, remodel koysalar etrafta sunalri giye nsayisi drastik bi sekilde azalicagindan basarisizliklari yuzlerine vurucak, hani fire temasini anladik okeyde rezalet direk tasarim, obur yandan aion endgame zirha bakiyoruz

http://www.mmorelease.com/images/pictures/65L.jpg

ohssssssssssss direk

abuk subuk achilerle, ayni bosslari 3232. defa keserek zaman kaybedicegime en azindan farkli bisiler deniyerek zamanimi kaybederim
Sosyal ağlarda paylaş

valla bulundugumuz content de gayet zor bi contentti,gelmiş geçmiş en zor contentler arasında.onumuzdeki content sağlam 7 boss filan hikaye olur gıbıme gelıyo.contenti uzatmak ıstıyolarsa daha çok boss koysunlar 2 değil 3 günde kesiliyo diğer türlü boss öyle veya böyle.veya cthun gibi filan buglı bi boss atsınlar araya 3 ay fixlemesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

dur bi combatları görelim 7 boss'u cidden sağlam yaptılarsa combatları biraz da olsa keser,hic yoktan 10-14 çöp boss'dan daha iyidir.Bir de firelands haricinde bir raid instance'ı daha getirecekler gibime geliyor benim.

abi adamlar bu kadar dedi yani, bundan boyle 14 boss yerine 7 tane koycaz cok epic olcak diyorlar

problem boss sayisi degil content uzunlugu, 7 bossu kesince o hafta yapicak hicbisey kalmicak altlarla bida kesmek disinda

7 boss cok az, ToC da 4 instance varken bile insanlar baymisti, bunda nasil tutucaklar bu kadar insani? bi kere kestin bitti ve sadece 7 boss
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodfang sonrası gelen en iyi set nax setidirki wotlk da onu bile bok ettiler bu arada set renklerine pek takılmayın contente göre yapıyorlar bnlar paso fire andıren şeyler olur bundan önceki zate hava su toprak tahta idi. Bu arada nemesis setine efsane diyen insan hiçmi BT setini görmedi bilmem tier kaçtır hatırlamıyorum o kadar olduki 30 doğru gidiyor sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

tbc'nin herşeyi iyiydi be. heroiclerinde wotlk çıkana kadar cc kullanman gerekiyordu. anca t6larla aoe kesiliyordu. öyle cata'nın hcleri de kadar da zor değildi. (en başını kast ediyorum) tam ölçüsünde bir zorluğu vardı. pvpsi de iyiydi, pve de iyiydi. iyiydi be.

setleri de çogiyiydi. t6 shaman seti mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...