Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

benim anlamadığım herkes set dizaynlarından modellemelerinden şikayetçi.Neden peki bugüne kadar bununla ilgili birşeyler yapılmadı?Blizzard gibi bir firmanın bu konuda sıkıntı yaşaması mümkün değil.Acaba biz azınlıktayız da beğenenler mi çoğunlukta?
Sosyal ağlarda paylaş

asetic said:

benim anlamadığım herkes set dizaynlarından modellemelerinden şikayetçi.Neden peki bugüne kadar bununla ilgili birşeyler yapılmadı?Blizzard gibi bir firmanın bu konuda sıkıntı yaşaması mümkün değil.Acaba biz azınlıktayız da beğenenler mi çoğunlukta?

Evet beyenmeyenler hemde çok ciddi azınlıkta. Üstelik birde şöyle bir konu varki her set ilk yayınlandığında yerden yere vurulurken insanlar o seti bir süre kullandıktan sonra aynı setleri hayranlıkla hatırlamalarıda ayrı bir problem.

mesela bunların en meşhuru T2 paladin setidir. İlk çıktığında bu forumda dahil tüm benzer yerlerde robocop gibi bu set, ne saçma, bunu giyiceğime charımı bırakırım diye 30 sayfa yazı yazılan bir set şuan paladinin gelmiş geçmiş en güzel seti olarak görülüyor. Doğal olarakta blizzard setler hakkında söylenenleri zerre kaale almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

asetic said:

Evet beyenmeyenler hemde çok ciddi azınlıkta. Üstelik birde şöyle bir konu varki her set ilk yayınlandığında yerden yere vurulurken insanlar o seti bir süre kullandıktan sonra aynı setleri hayranlıkla hatırlamalarıda ayrı bir problem.

mesela bunların en meşhuru T2 paladin setidir. İlk çıktığında bu forumda dahil tüm benzer yerlerde robocop gibi bu set, ne saçma, bunu giyiceğime charımı bırakırım diye 30 sayfa yazı yazılan bir set şuan paladinin gelmiş geçmiş en güzel seti olarak görülüyor. Doğal olarakta blizzard setler hakkında söylenenleri zerre kaale almıyor.

çok ciddi azınlıkta oldugunu sanmıyorum begenmeyenlerın filan.ayrıca setlerlin önce beğenilmeyip sonra begenılmesı sonradan gelen setlerın boktanlıgıyla alakalı.her set bi oncekınden daha kotu oldugu ıcın haliyle başlara gidildikçe setler daha guzel denıyor.yoksa robocop oldugu gerçeği değişmiyor pala t2 setinin.sadece diğer setlere göre daha iyi.daha iyisi gelemez denen bi set değil.

edit : her gelen set bi oncekinden kotu vs genellemelere takılmayınız söz gelimi dedim onları paladın t1 en rezalet set ona kalırsa ama herneyse blizzardda bariz bi fakirleşme var design açısından işin özü.nerde mage t2 t3 ü nerde bu.hatta şu anki setin heroic i bile bundan baya daha iyi heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Offical forumlarda setler hakkında şikayet edenlerin sayısı hiçbir zaman 5 basamaklı rakamları bulmuyor. Bunun binlerce sebebini sayabiliriz farkındayım ama sebebi ne olursa olsun adamlar açısından durum şu.

"11 milyon kullanıcımız var setlerden 10bin kişi şikayetçi, şikayetçi kesim binde birin biraz altında"
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın da official foruma oyuncuların hepsi de takılmıyo ki ben hayatımda 1 bi kere girip bakmadım bile official foruma bırak yazı yazmayı,bişi dile getirmeyi.aynı durumda olan cok kişi de vardır diye düşünüyorum.

edit : bisürü sebebini sayabilirizin en temeli şudur bence ki setlerde tasarım kıtlığı çekildiği gerçeğini değiştirmiyo.bahsettiğim olay setlerin goruntulerının cırkın olması değil bitek birbirine benzemesi,benzer renk tonları kullanılması falan filan anlatabilmişimdir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim ya, bunun binlerce sebebini bulabiliriz. Söylediğin bunlardan sadece 1 tanesi. Aynı şekilde oyunu oynayanların belki yarısından zaflasıda setleri umursamıyor mesela, bu da başka bir sebep.

Ama blizzard bir şirket ve her şirkette olduğu gibi, çalışan personel bu tarz istatistiki verileri kullanarak, patronlarına ne kadar başarılı olduklarını anlatır dururlar. İnanılmaz bir kesimin nefret ettiği ghostcrawler beyimiz blizzarda göre korkunç başarılı bir adam. Bu setleride beğenmeyenler çok küçük bir azınlık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...