Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

Bir gün çözecekseniz blizz biz sizi düşünüyoruz lafını biz sizin cebinizi düşünüyoruz.Şu yaptıklarını oyun için yapsalar ciddi noktada olurdu bu oyun.Hala kıytrık itemlar birbirinin aynısı adı değişik itemasyon utanmadan birde en yüksek statlı trinketlar vs..v.s.v.s.
Sosyal ağlarda paylaş

ams dotları novaları kısaca o an üstündekileri kaldırmıyo saf saf konuşmayın ya 2x ams 1 cos olmuş. rogue gereğinden fazla kendini savunuyor tank gibi ve gerektiği kadar vanish cart curt kaçıyor. az bişi işin bilen rogue hiç bi zmn ilk kesilemiyo bukadar deffance kaçma stun cc ve güzel dmg+burst daha bukadar şeye laf sölüyosan ztn muhtemelen beceriksiz oldğndan qqlayarak bırakmışındır wowu.

ayrıca dk da ne stun var ne kaçıcak bi skill hatta biyerden sonra combat uzıyınca kitelanıyor. şimdi healı ve cc yide ellerinden alıyor birinin ağlaması gerekiyosa onlar ağlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Death Knight (4.2)
Frost

* Hungering Cold now has a 1.5-second cast time.

Glyphs

* Glyph of Dark Succor has been redesigned. Rather than placing a 15% maximum health floor on Death Strike healing while in Frost or Unholy Presence, it causes the next Death Strike within 15 seconds after killing a foe that yields experience or Honor Points to heal for at least 20% of the death knight's maximum health.

kapiş ? 4.2 için ağlınıcaksa onlar ağlasın dedim. gö.(z).ünüzle okumayı öğrenin artık. he ayrıca evet kitelanan yerlerde oluyor dedim rogue la kıyasladım. warriora göre çok daha iyi ama. son olarakta şuan Op frost dk ağlayan yok ama blizzardın klasiği patchden sonra : to the ground baby. anladın mı yeğen şimdi ? biraz zor oldu ama ;)
Sosyal ağlarda paylaş

solidhammer said:

bi Druid+hunter gelsin karşna yada druid+mage 1.8k+ görürsün diycemde sanmıyorum arena fln yaptğnı anca cap için girenlerle cap kasıyorsundur bide forumlarda nerd olarak ctrl v + c

naytonlayn terk işte.
ben kingim herkes noob zannediyo. dk oynayıp beceremiyosun galiba ?
dk 1850 mage 1850 druid 1950 oynadım ben
hiç öyle "kitelanan dk" görmedik biz , sizin evren farklı bir yer heralde ? dk ların grip ve chains of ice kullanamadıgı, unholy presence'a geçemedigi garip bir diyardan gelmişsin belli ki.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ben 4 hafta önce 85 ledim 3 parça vicious var silahla birlikte 2 gün arena denedim 1.8k oldu 1+1= saatte tam lamer işi. ama işin komik kısmı onu beceremiyen sonra dk op ya diyip oynamym ben pis kaka diyen çömezler var bide. neyse cnm çok char olması güzel bişi her patchde ağlayıp küçück bi değişiklkte oyunu brakmıyorum hangi class opse ona akarım sıkıntı yok xd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...