Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.2 PTR

knox

Öne çıkan mesajlar

Priest (Forums / Talent Calculator / Skills/Talents)

Devouring Plague damage done has been decreased by 12%.
Mind Blast damage done has been increased by 12%.
Shadow Word: Death damage done has been increased by 12%.
Shadow Word: Pain damage done has been decreased by 12%.

Shadow

Mind Flay damage done has been increased by 12%.
Vampiric Touch damage done has been decreased by 12%.

nasıl bir nerf bu,mb ve mf bufflamış tamam da bildiğin pvp için buff.di nerf ok,ondan önce mastery nerf ona da ok, şimdi dotlara nerf OK.
Sosyal ağlarda paylaş

Warlock'a en önemli değişiklik gelmişti en başta Soul Harvest'ın animasyonu değişti ::o

Şaka bir yana drain life biraz acaip oldu. Bir arkadaşın dediğini aynen alıntılıyorum.

Silvermane said:

Bıktım arkadaş nerften ben. Millet güle oynaya üç tane tıkla dps yaparken biz %1 fazladan kazancaz diye katakulli yapmaktan oyun mu oynuyoruz f16mı uçuruyoruz belli değil. Aşağıdakini bekliyorum bu patchle beraber, böylece herkes rahat eder blizde bir tarafına kına yakar..

Warlock:
> Warlock class has been removed instead of a new class Fairy (Fairy can fly, dance, love and kiss but not damage anything)
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

nasıl bir nerf bu,mb ve mf bufflamış tamam da bildiğin pvp için buff.di nerf ok,ondan önce mastery nerf ona da ok, şimdi dotlara nerf OK.

aslında pvp için buff değil, pvp'de en önemli şey dotlar..(her ne kadar dispel protection sıfır olsa da) çünkü shadow priest en zor casting yapabilecek karakter hard casting speller için, genelde kafasında melee target olur, pvpdeki çoğu dmgını dotlarla yapar. mind spike olayı iyi oldu, shadow school kapalı olduğunda bile atılabilcek artık.
pve adına çok bişey değişmeyecek, hatta 4 set bonusu 3 sn mind blast cd azaltma direk buff.
Sosyal ağlarda paylaş

şuan mevcut bis gear ile %3-%4 arası single target dps kayıbı var,multi target combatlara hiç girmiyorum direk yalan oldu.

hareket halindeyken spamlediğimiz dp nerf yemesi(ulan zaten sadece tek target'a atabiliyoruz)en komik yanı

4 parça t12 olayıda kağıt üzerinde buff gibi gözüküyor ama aslında değil,mf-mb takası gibi birşey ki bunun içine orb proc+pet cd devreye giriyor.neyse bekleyim görelim yakındır gene mana bataryası olmamız.
Sosyal ağlarda paylaş

MEMUR
knox said:

şuan mevcut bis gear ile %3-%4 arası single target dps kayıbı var,multi target combatlara hiç girmiyorum direk yalan oldu.

hareket halindeyken spamlediğimiz dp nerf yemesi(ulan zaten sadece tek target'a atabiliyoruz)en komik yanı

4 parça t12 olayıda kağıt üzerinde buff gibi gözüküyor ama aslında değil,mf-mb takası gibi birşey ki bunun içine orb proc+pet cd devreye giriyor.neyse bekleyim görelim yakındır gene mana bataryası olmamız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cross-Realm Dungeon Feature Coming Soon
Originally Posted by Slorkuz (Blue Tracker / Official Forums)
With the continued popularity of the Dungeon Finder, many players have been asking for a way to group up with real-life friends who play on other realms to take on instances together. Today, we wanted to give you a heads up about a new feature currently in development that will allow players to invite Real ID friends of the same faction to a party regardless of the realm they play on, and then queue up for a 5-player regular or Heroic dungeon.

As this is a fairly complex service to develop, we don’t have a release date to share quite yet. It’s important to note that as with some of the other convenience- and connectivity-oriented features we offer, certain elements of the cross-realm Real ID party system will be premium-based, though only the player sending the invitations will need to have access to the premium service. We'll have more details to share with you as development progresses -- in the meantime, you may begin to see elements of the feature appear on the World of Warcraft PTR.

premium mu :/ bu ne ya, ben mi yanlış anlıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...