Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İnanılmaz EVLENME teklifi.

boone

Öne çıkan mesajlar

asdas

Karının cevabı : 3 ay boyunca en yakın arkadaşın Cem'le sonra Selçuk'la ve Kemal'le yattım.17 kondom temizledim evden ve yaklaşık 50 000 kalori harcadım. Hepsi de bedavaya geldi. 6 kez yatak çarşafı değiştirdim 3 kere adet oldum. Barlarda kaç kişiyle öpüştüm bilmiyorum ama dudaklarım eskidi. Cüneyt diye bi sevgilim oldu ve ciddi düşünüyoruz. Zaten 3 ay 20 ülke gezip masturbasyon yaptığına annen bile inanmaz. Şimdi viral reklamını al kıçına sok.

Eski Sevgilin. <3

thy virali ? :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bari kızla beraber gezselermişte cocuk kızdan habersiz şunları o arada ayarlasaymış.

14 ülke gez binlerce hatunla beraber ol (bekarlıga veda royal family style) hayır herseyı geçtim bi kere bayaaaa bir eglenmiştir bu adam :D zaten zengin oldugu aşikar ya da 3-5 sene borç odicek sıf bunun için :D onun dışında bişi demicem ama kız kös kös otururken evinde bu 14 ülke gezmiş ben bile kıskandım bu gezme kısmını acıkcası :D

Son olarak bir akşam yemeginde sade bir şekilde sorabilirsiniz benimle evlenir misin diye buna baawww dıye hatunların tamamı avucum kadar tek taş görürlerse asıl o zaman inanılmaz evlenme teklifi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...