Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seks Otobüsü 34 TN 1992

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

bir ''yiyişmektir'' gidiyor. olayı anlatan kişi, bir çiftin kol kola oturduğundan söz etmiş yalnızca. şöförün, otobüsünden! indirmesi için yeterli bir sebep bu merak etmeyin. fanteziler üretmenize gerek yok yani. çiftlerin biraz birbirlerine sokularak oturması, hatta el ele tutuşması bile sizin deyiminizle ''yiyişmek'' anlamına geliyor çoğu kişinin gözünde zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

idilik said:

bir ''yiyişmektir'' gidiyor. olayı anlatan kişi, bir çiftin kol kola oturduğundan söz etmiş yalnızca. şöförün, otobüsünden! indirmesi için yeterli bir sebep bu merak etmeyin. fanteziler üretmenize gerek yok yani. çiftlerin biraz birbirlerine sokularak oturması, hatta el ele tutuşması bile sizin deyiminizle ''yiyişmek'' anlamına geliyor çoğu kişinin gözünde zaten.

di mi bacım, mesela sen orda kedini 3-4 kere sıvazlıycaksın falan ön koltukta, şoför de kaldırmam arabayı diycek. olacak iş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

30 mart 2010'da garip bi olay yaşanmış mesela
6 eylül 2010'da ilginç bi olay daha yaşanmış.

hatırlayıp keyword ile arattıklarım bunlar yalnız.
hatırlamadıklarım, duymadıklarım da olacaktır.

hiiiiiç alakası yok bu durumlar yönetimle.
kesinlikle alakası olduğunu sanmıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

"kimseyi yiyişirken izlemek zorunda değilim",

evet değilsin,istemiyorsan inersin otobüsten ya da gider rica edersin böyle böyle rahatsız oluyorm diye.adam yiyişmeye devam ederse de bişey diyemessin.

ramazanda su içmek gibi.saygı açısından içilmez ama içmek istersemde kimsenin ağzını açıp bişey söylemeye hakkı yoktur yani.
biri git evinde içi dese sende git evinde oruç tut derim ozaman.

olay tahammülsüzlük direk,adam farklıysa farklı,sen otobüste yiyişemiyosun diye kimsenin yapmaya hakkı yok anlamına gelmiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

Otobüste abartmadan öpüşülür arkadaş.

Bu böyle.

diyelim ki abarttın, otobüs kalkmaz diye birşey yok ama. O yaptırım kıçı kırık, tek kalifikasyonu ehliyet + müslüm abisi olan şöför beye ait değil yani.

Yıl 2011 hala otobüsü malı sanmak var.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

vaniLLe said:
e hayvan onlar, hayvan gibi uluorta yiyisme, git evinde yiyis.
aramizda bi fark var dfs.

otobüste sevişmeleri hakkında bişi denmemiş ama nedense "ben biliyorum! otobüste yiyiştiler onlar! ahlaksızlar!" olayına getiriliyor...

yiyismek derken, ben söle ekstrem seyleri düsünüyorum sahsen afdshgdf
http://www.youtube.com/watch?v=6eFzJge-2vU&feature=player_embedded

el ele tutusana bile zina yaparlarcasina bakar bazi sakirtler dogrudur ama o sekilde siddetle otobüsten kovmussa rahatsiz edici boyutlara ulasmislardir die düsündüm ben direkt, iddia edemem bunu tabi.

tabi bunun sadece sakirt olmakla alakasi yok, her insan rahatsiz olabilir.
ben de oluyorum gayet moderenim yoksa. -.-

olay rahatsiz olup olmamak degil, o sekilde tepki vermek. ki diyorum söförün böle bi hakki yok. olayin boku gercekten cikarilmissa, güzel bi sekilde uyarirsin diger yolcularin rahatsiz olmamasi icin, bu acidan bir sorumlulugu var lakin bu sekilde uyaramazsin.
ama bizim toplumda yazili olmayan normlara göre kimilerince bu hos karsilanmiyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...