Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL: Fenerbahçe - Gaziantepspor/ 16.04.2011@ 19.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

g.antep'de sarı kart görmeyen tek kaleci sanırım.
sarı kart gören adam napar? daha dikkatli ve temkinli oynar, bu olunca neoluyor takım moralmen ve fizik olarak iptal.

aziz başkan fenerasyon şampiyon, pardon lan fenerbahçe.

bide "hakeme rağmen kazandık" demiyo musunuz.. tıtıtı
Sosyal ağlarda paylaş

Baya kotu bi hakem vardi ama iki tarafa da kotuydu. Hakeme ragmen kazandik motivasyon sadece. Hakkinin yenildigini dusununce daha hirsli oynuyolar. Yoksa su luganonun gozunun onunde yaptigi 5 mac cezalik harekete sari kart verip, butun antepi kart manyagi yapan hakem antepin yaninda olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

hakem kötüydü. biz de iyiydik. kazandık. bu kadar. penaltıları verse daha rahat kazanıcaktık. olsun. sonra futbolcular sinir küpü olunca rererö deniliyor.

hangi futbolcu bariz penaltıya maruz kalıp üstüne sarı kart yiyince eyw der gider ki.

neyse. gerek yok çok konuşmaya. çok kastı iki takım da. fener gol atmaya dieri de yememeye. hakem de saçmaladı iki taraf açısından da.

haterz gonna hate diyip gidiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

bu son dk da taraftar saldırdı denilen pozisyonda tolunay kenara gelip tabure atıo sanırım, saldıran denilen taraftar bön bön bakıo bişi yaptıkları yok.

Hayır , g.antep yedek kulubesi malubiyetin verdiği acıyla masum taraftarları katlediyor...Arkadaş akıl fikir nasıl bi at gözlüğü sendeki
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:

3 haftadir yenilen hakkimizdan dolayi herkes gergin, 2 kere de macin basinda yine yenilince o da inat etti, buna da basarim, buna da cikaririm diye sovunu yapti.

Azmo yapma yahu, bu maçı izlemedim bu maç için haklı olabilirsin de, genel olarak fenerin nereye hakkı yeniyor? Fenere "hakkı teslim edilse" bu sezon 11 kişi maç tamamladığı nadir olur bir kere kafadan. Sırayla bir Lugano bir Emre atılır dururlar zaten. GS maçlarında hakemlerin katledip çaldığı en az 10 15 puan var (tabii takım da yeto olduğundan onlar gelse nolacak o ayrı) BJK maçlarında yapılan nice hayvani müdahaleler var Guti'ye Quaresma'ya. Kırmızıyı geçtim faul bile verilmiyor. Ama fener maçlarında genel hava güllük gülistanlık oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

işin komiği buna cidden inanıyor olmanız.

edit: trollediğim sanılmasın. ciddi yazdım. gerçekten komiğime gidiyor bunları inanarak yazmanız. gs-bjk maçlarında hakemler hata yapıyor. fb maçlarında tık yok. fb satın aldı herkesi filan sdfs. neyse

Acınası kısmıysa göz önündeki onlarca olaya rağmen sizin aksini iddia ediyor olmanız.

En az 7-8 tane birebir GS maç sonucunu etkileyen hakem hatası sayabilirim hemen şu anda sana. Karabük maçındaki ilk ataktaki komedi penaltıdan ilk yarı Kayseri maçındakine kadar.

Guti'ye yapılan darbeleri zaten her maç sonu koyuyor beşiktaşlılar.

Yine biraz kassak Lugano'nun bu sezon en az 5 tane kırmızı kartlık ve görmezden gelinen hareketini sayabiliriz, Emre'nin kartsız küfür ve itirazları da cabası.

Ortada bu kadar bariz olaylar varken hayır yok öyle bir şey demek LGS sınavında kopya yok diyen ÖSYM başkanının yaptığından farksız.

İlla şike ya da satın almaya gerek yok. Bir şekilde baskıyla istemli ya da istemsiz olarak hakemlerin tercih ve kararları etkileniyor. Para vermeye gerek yok, adamların soyunma odasına girip bağırıp çağırmak da buna girer, MHK'ya yüklenip federasyonu tehdit etmek de.
Sosyal ağlarda paylaş

biz de kassak gs de ve bjk de veya başka takımda yapılan bariz faulleri, kırmızı kartları sayabiliriz.

veya fb maçlarındaki her hatayı listeleyebiliriz.

gs maçlarında hata yok demiyoruz ki zaten. her maçta var. azcık hakemler diye sızlanmamayı öğrenin.

bilmemkaç senedir en az penaltı kullanan takımız resmen. ama olur da kırk yılın başı penaltı verilse "oha fb hakemi satın almış, o da penaltı mı" oluyor.

yok öle bi dünya. her maçta hata yapılıyor işte. bu son maçta ise baştan sıçtı hakem. sonra da düzelticem diye sıvadı. iki taraf için de.

yahu baskıyla demişsin. yapılan basın toplantıları hakemlerle ilgili sanırım anadolu takımlarınınkinden az. lütfen az mantık çerçevesinde konuşun ya.

boşa tartışmayı hiç sevmem. siz de anlamaya çalışmadan aynı şeyleri savunuyorsunuz. söyledikleriniz ise bizim dediklerimize karşıt bile değil. neyse uzamasın. takilin hakem diye eminim seneye çok başarılı olacaksınız bu kafayla.(genel anlamda dedim, sadece taraftar değil)
Sosyal ağlarda paylaş

emre güngör 90 dakika topa bakmadan defans yaptı,niang'ın ağzına burnuna tekme atıldı,penaltılar verilmedi,alex'in karnına tekme atıldı,lugano her korner vuruşunda emre güngör tarafından yere düşürüldü bunların hiç birine birşey demiyorsunuz da tek gördüğünüz lugano'nun hayvanlığı(evet kırmızı kart),11 kişi defans yapıp kontra ataktan gol atmaya çalışan antep'e karşı 90 dakika tek kale oynadık hala gelip hakem olmasa bıdı bıdı diye konuşuyorsunuz ayıp ayıp
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

Catzee said:

bu son dk da taraftar saldırdı denilen pozisyonda tolunay kenara gelip tabure atıo sanırım, saldıran denilen taraftar bön bön bakıo bişi yaptıkları yok.

Hayır , g.antep yedek kulubesi malubiyetin verdiği acıyla masum taraftarları katlediyor...Arkadaş akıl fikir nasıl bi at gözlüğü sendeki

çok merak ediyorum gerçekten gördün mü acaba olayı, ben komple izledim ona rağmen tam olarak göremedim olabilir diyorum ama sen gayet kesin konuşuyorsun, asıl at gözlüğü sende haberin yok.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

,11 kişi defans yapıp kontra ataktan gol atmaya çalışan antep'e karşı 90 dakika tek kale oynadık hala gelip hakem olmasa bıdı bıdı diye konuşuyorsunuz ayıp ayıp

ee bu sistemde oynayan rakibe karşı nasıl oynayabilirsin ki başka? ne biçim yorum yapıyorsunuz ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Catzee said:

DoubleW said:

Catzee said:

çok merak ediyorum gerçekten gördün mü acaba olayı, ben komple izledim ona rağmen tam olarak göremedim olabilir diyorum ama sen gayet kesin konuşuyorsun, asıl at gözlüğü sende haberin yok.

Olayı gördüm kamera göstermeye başladığı andan itibaren, aşırı motive olmuş fener taraftarları ana avrat düz gitmiştir 94te gelen golun verdiği aşırı sevinçle, tolunay kim ya taraftara durup dururken tabure atıcak, stadı yıkarlar senin kafana orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Okuduğuma göre bizim yardımcı hoca İsmail Kartal "Başkası için değil kendiniz için oynayın şerefsizler"demiş eğer bunu demişse en büyük şerefsiz kendisidir ve hemen cezası verilmelidir.

Fenerbahçe taraftarı olarak eğer yedek kulübemde bulunan adam bunu yapıyorsa ben buna karşıyım terbiyesizlik yapmıştır ve Tolunay Hoca ve Antep oyuncuları haklıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Okuduğuma göre bizim yardımcı hoca İsmail Kartal "Başkası için değil kendiniz için oynayın şerefsizler"demiş

tolunay da söyledi. üstüne tabi ki antep kulübesinden ne diyorsunuz siz tepkisi yüklenince seyirci de küfür edip 3-5 koltuk fırlatmış antep kulübesine.

hayır nasıl bir kafa bu, antep avrupa kupalarına gidecek, adamlar kasacak tabi. kaleyi açmasını mı bekliyordu fenerbahçe. hadi herşeyi geçtim bu adamların trabzon maçı var 2 hafta sonra.

tolunay reis trollface çekip yatsa yeridir trabzona bu terbiyesizlikten sonra.

bu ne ahahahhahah

http://www.sporx.com/img/2011/04/17/f-bahce_mansetleri_a5d76_400.jpg
Toroglu said:

F.BAHÇE’yi anlamak mümkün değil. Bu kadar gerginliğin bir anlamı yok. Gergin olunca maçı kazanman daha zor. Sen kalite olarak iyi bir takımsın. Niye geriliyorsun? Bırak rakiplerin gerilsin.

Alex bile gergin. Halbuki maçı döndürecek adamların başında Alex geliyor. Maçın altına Lugano hep odun atıyor. Hakemin zaten gücü yok. Hakem, adalet sağlayayım diye uğraşıyor ama bu yükü kaldıracak kapasitede değil. Düşünün, Lugano bu maçı bitiriyor. Murat Ceylan bitiremiyor. Aslında hakem açısından maçın özeti bu.
Sarı lacivertliler eskiye göre daha diriler. Ama Gaziantepspor da çok mücadeleci bir takım. Zaten Beşiktaş’la oynadıkları kupa maçında bu gözüktü. Bakmayın o maçı 3-0 kaybettiklerine. Biraz şanssızlık, biraz beceriksizlik oldu. 3-0 kazanabilecekleri bir karşılaşmayı kaybettiler.
Niang’ın sakatlığı tam bir şanssızlık. Fenerbahçe son maçlarda rakibin defans anlayışını ve oyununu kolaylaştırıyor. Çünkü hiç kenara inmeden, göbekten gidiyorlar. Hiçbir zaman özel silahlarını kullanamıyorlar. Haliyle de maç kilitleniyor.

Mağlubiyetin resmi

Son sözüm Tolunay Kafkas’a... Sevgili Tolunay, senin gibi kişilikli, yalnız işini yapan adamların Türk futbolunda yeri yok. Komisyonculuk yapmıyorsun. Futbolcu alıp, satımına girmiyorsun. Sadece takımını çalıştırıyorsun. Futbolculara ahlak dersleri veriyorsun. Sonuç da böyle oluyor. Sevgili Tolunay, Türkiye’de bu iş bazı takımlar tarafından böyle oynanıyor. Ya yiyeceksin, ya gargara yapıp yutacaksın.
Bu maç bir takımın hakem tarafından, seyirci tarafından ve rakip futbolcular tarafından neler yapılarak zorla mağlup edildiğinin resmidir. Dün gece Türk futbolu adına kötü bir gece yaşadık. Bir takımın aslanlar gibi mücadele etmesinin karşılığı bu mu olmalıydı? Yazıklar olsun bu geceyi yaşatanlara...

BEĞENDiM

Oynadığı yerde mükemmele yakın bir futbol sergileyen Dany’i.

BEĞENMEDiM

Şampiyonluk mücadelesi kızıştıkça Fenerbahçe’nin futbol oynamayı unutmasını.

Erman Toroğlu tartışmalı pozisyonları değerlendirdi

DOĞRU KARAR: Dakika 1

Alex, rakibiyle ikili mücadeleye giriyor. Böyle penaltı olmaz. Zaten pozisyonun ceza alanı içinde mi, dışında mı olduğu da tartışılır.

YANLIŞ KARAR: Dakika 20

Niang ceza alanı içinde itilerek yere düşüyor. Hakem ise kendisini aldattığı için Niang’a sarı gösteriyor. Pozisyon net penaltı.

YANLIŞ KARAR: Dakika 21

Lugano, Olcan’ın suratına dirsek atıyor. Pozisyon çok net ve kırmızı kart gerekiyor.

YANLIŞ KARAR: Dakika 42

Emre ile girdiği ikili mücadele sonrası Lugano, formasını bilerek çıkarıyor. Sarı görmesi lazım.

YANLIŞ KARAR: Dakika 45

Lugano, rakibini üşürüyor. Sarı görmesi lazım. Ardından yerdeki rakibinin bileğine basıyor. Ama kırmızı kart çıkmıyor, Lugano’nun üç kez atılması lazımdı.

DOĞRU KARAR Dakika 50

Semih attığı golde kaleciye faul yaptı. Hakem de golü vermedi.

YANLIŞ KARAR Dakika 83

Murat Ceylan’ın gördüğü iki sarı kartta doğru değil. Oyundan atılmamalıydı.

DİKKAT

Bundan sonraki maçlarda Kadıköy’de böyle hakemler olacaksa, o zaman maç başlamadan Fenerbahçe’ye 3 puan verilsin.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/17568063.asp
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...