Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL: Fenerbahçe - Gaziantepspor/ 16.04.2011@ 19.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

yine yanlışsın, bu forumda terbiye göstereceğin insanı sen seçmezsin. herkese terbiyeli olursun, insanlara söyleyebileceklerin konusunda haddini bilirsin ya da zaten bu foruma girecek seviyede değilsindir, yörünge dışına gidersin. üyesi olduğun forum hakkında biraz bilgi edin. Yeni üyesin sanırım, bu uyarın olsun, bir daha başka bir üyeye böyle cevap verirsen ceza gelir.

dediklerinin tutarlılığını kendin onaylıyor olman da onları daha tutarlı yapmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

unutma "utanmazlık" lafını ortaya atan forumda saygı&terbiyeyi aşağı çeken ilk sensin imam osurursa cemaat ne yapar bilirsin.senin o lafından önce bu forumdaki msjlarımı oku kimseye öyle bir hitap çeklim yok hatta tartışmaya bile girmemişimdir.
ayrıca son kez önermelerimi oku tutarlı olduğunu göreceksin sende.
Sosyal ağlarda paylaş

utanmazlıkla senin sözlerinin pek alakası yok. insana hakaret etmekle şahsiyetine laf etmekle bir tutacak hiçbir yönü yok.

Aradaki farkı anlamıyorsan bir an önce araştırmanı tavsiye ederim.

Bak sözün burada duruyor:

tnkt said:

bir az aklını kullan,utanman arlanman olsun. şahsiyetini kurtar.

Bu yaptığın terbiyesizliktir, haddini bilmemektir. Birisi sözünden utanmıyorsa utanmaz dersin. Ama birine gelip böyle yok aklını kullanmış yok şahsiyetsizmiş falan istediğin gibi at koşturamazsın.

Dediğim gibi bu uyarı, bana değil başkasına yapsan ve şikayet üzerine bu mesajını görmüş olsam hemen şu anda ceza alırdın zaten, bana yaptığın için "kendine laf edilince cezayı bastı" gibi düşünülmesin diye ekstradan bonus vererek sadece uyarıda bıraktım. Bir dahaki kırmızı kart olur.
Sosyal ağlarda paylaş

utanmazlık bir şahsiyet unsurudur. şahsiyette bulunur 2 sinin ne olduğunu bilmiyorsan bir an önce araştırmanı tavsiye ederim.
tutumlar ve davranışlar = şahsiyet eğer bir tutuma hakaret ediyorsan şahsiyete hakaret ediyorsun demektir anladın mı?
Sosyal ağlarda paylaş

rewendor ben senin dediğğin gibi düşünmüyorum tahmin ettiğinden daha fazla etik sahibiyim burada polis sensin eğer yaptığım kırmızıda geçmekse cezamı kes laf etmem, ancak bir tek şeyi savunuyorum ve bunu tekrar yazıyorum bana saçma gelen ve utanmazlık olarak savunduğum diğer takımların her şey fener lehine yapılıyor demesi ve bunu derken kendi yaptıklarını es geçmesi işte bence utanmazlık budur. daha fazla cevap yazmayacağım çünkü konu fb-antepten sen - ben oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha fazla uzatmayalım istersen, boşuna konuyu da baltalamaya gerek yok. Demagoji yaparak kurtaramazsın buradan. Utanmazlıkla şahsiyetsiz lafının "akıl kullan" lafının bir olmadığını görüyor herkes az çok.

Edit:

Son mesajında zaten problem yok. İşim polislik molislik değil, olabildiğince de adil olmaya çalışıyorum. Dediğim gibi şu sözü başkasına demiş olsan hemen ceza talebinde bulunurdum, bana dediğin için uyarıyla geçiştirdim. FB ya da hakem hataları konusunda farklı düşünebilirsin, insanların farklı düşüncesinden dolayı "utanmıyo m usunuz öyle demeye bakın şu var" diyebilirsin, ama tutup da "aklınızı kullanın şahsiyetsizler" diyemezsin. arada böyle bir fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu fenerliler çok komik, ağlayan falan yok, maçı kazanmasaydınız ağlayan siz olucaktınız, biz sadece kabul edin şu luganonun pozisyonunu diyoruz o kadar. Burada fenerin olay penaltı değil diyen de yok, fener kötü oynadı bala kazandı diyende. Gözünüzle okuyun şu yazılanları.

edit : Penaltı değil olucaktı lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

Abi bu fenerliler çok komik, ağlayan falan yok, maçı kazanmasaydınız ağlayan siz olucaktınız, biz sadece kabul edin şu luganonun pozisyonunu diyoruz o kadar. Burada fenerin olay penaltı diyen de yok, fener kötü oynadı bala kazandı diyende. Gözünüzle okuyun şu yazılanları.

AHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

niye ağlasın fenerliler yav.Her takım taraftarının içinde belli bir mal grup vardır.Onlar ağlıyabilirler.Bana göre trabzon şampiyondur.bu saatten sonra şampiyonlugu verirlerse kendi mallıklarından verirler.
antep maçı gol attığımızda sevinmedim bile.Herkesin bize karşı hırslı oynaması gıcıklığımız ve iticiliğimizdendir.
ama sorun yak yani iyi oluyo böle bütün rakip taraftarın "fener çok kendini beğenmiş yaeee " diye her maç bi yerini çıkararak oynaması asdf.Egoyu tatmin ediyo bi yerde.
Sosyal ağlarda paylaş

herşey bi yana, takımlar vs..
gözünün önünde luganonun hareketini es geçebilmiş bir hakem var, o futbolcular insan yahu, bu hareketlerin tolere edilmesi gibi bişey mümkün mü..
bu model futbolcuların yüz bulup bu denli sertliğe başvurmalarını sağlayan herkes utanmalı, bildiğin rezalet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...