Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL: Fenerbahçe - Gaziantepspor/ 16.04.2011@ 19.00

sleepingdeath

Öne çıkan mesajlar

hakem berbattı.

murat ceylan dışında emre güngörü de atmalıydı. 2 penaltı bir de golü vermedi.

fenerli oyunculara da her pozisyonda sarı verip sert oynamalarına izin vermedi.

http://i1104.hizliresim.com/2011/4/16/12183.png
http://i53.tinypic.com/jkkr49.png

şunda ne var şimdi, adam geçerken takıldı sarı veriyor.

neyse hakemi de yendi fener. aziz yıldırım da son dakikada antep kulübesine inip raconu kesti seyircisiyle. helal team.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

yuh hakem sayesinde kazanılan maç dendi neyin acısı neyin hatırası bu yapmayın etmeyin 2dk dürüst olun yada sinirliyken post atmayın aptal durumuna düşürmeyin kendinizi

bunu bana yazdiysan sinirli olmak icin nededim yok acıkcasi :D
ha fener sampiyon olmus ha trabzon.. benm takımım olmadkdan sonra degsen bişey yok
ama söyle bişey varki fener o kadar antipati topluyorki hani fener olcagna trabzon olsn diosun.. ki buyüzden de abooww fener mac kazandi lan sinirliym ayagna girmiyorum =)

o kadar aglandki bu mac hakem diye.. ne cabuk unuttunz dedim beles penaltilari fln filan demek istedim..

evet hakemler cok kötu gs ye bjkye fenere herkese kötu.. bu mac daha ne yapsin ama hakem dimi sizin icin ?

siz sakin olun asıl :)
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakılmasında gole ve kalitesine lafım yok,

Sen gidip karşı takıma 10 sarı kart, 1 kırmızı veriyorsan ki bunların yarısında başka maçlarda kart bile çıkarılmıyorsa,

Murat Ceylan'ın gördüğü kırmızı kartta arkadan adamın kafasına vurup ortamı geren Mehmet Topuz'un hareketini görmezden geliyorsan,

Lugano'nun yerdeki adamın üstünde iki kere zıplamasını es geçiyorsan,

Ceza sahası içinde sürekli rakiplerine sarılıp, olay çıkarmaya çalışan Semih'i 4. veya 5. seferde artık utanıp kartla cezalandırıyorsan,

Maç sonundaki rakip takımın kulübüne taraftar saldırıyor ve olay çıkıp, sen buna müdahale edemiyorsan,

Boktan hakemsindir, kötü yönetmişsindir, maçı katletmişsindir.

Hani ayıp artık, hadi Fenerliler neyse onlar tabii koruyacak at gözlükleriyle takımlarını ama diğer adamlara ne oluyor?

Şu maç şimdi çok temiz mi yönetildi? Çok temiz, kaliteli bir maç mı oldu?

Helal olsun gerçi öyle ya da böyle şampiyon olacak Fenerbahçe, bunu beceremeyenlerde var. Onun dışında dün Fener topiğinde bahsettiğim gibi Stoch yardı geçti Antep'in savunmasını, maç boyunca tehlikeliydi de gol pozisyonunda adam yardırdı ciddi anlamda
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Gol ofsayt gibi geldi ofsaytmiydi ?

golün ofsaytla alakası yok, semih'ti sanırım ofsaytta da topa dokunmadı.

mulgear6 said:

dark
abi git
yardım filan al
ne biliyim göz kusurun olabilir

abi gidin avrupa liglerinde maç izleyin baştan sona, ne bilim gidin ABD ligini falan izleyin hatta bu rezil yönetim çok az görülür.

Tamam fenerlisiniz, mutlusunuz götünüz kalktı şuan son anda gelen galibiyetle yazık yani şu yönetimi savunmayın,

ben hep derim öyle ya da böyle bir şekilde bir takım istikrarlı bir şekilde maç kazanıyorsa büyük kulüptür, şampiyonluğu hak ediyordur.

Benim tek derdim yönetimlerle, hakemlerle, şu yönetimi savunmayın allahınızı severseniz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...