Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed III

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

-Deno- said:

türkler birinci oyunda vardı, altair döneminde.

gerçi yol kenarlarında falan türk birlikleri oluyordu genelde, ama gene de öyle bir ayrıntıyı atlamamaları güzel bir şeydi zamanında.

- Gel burayaaa!
- Kime boyun eğmek istiyorsun?!
- Kaybetmeyin onu!
- Seni gözüm kapalı bile yenerim...
- Geber kafir!
- Beni yenemiyceksin...
Sosyal ağlarda paylaş

eheh beklediğim gibi türk-yunan kavgası çıktı. ben de mesaj falan atmıştım, bir tane yunanlı arkadaşımız baya sert bir reply atmış. çok güzel sohbet ediyoruz.

heralde yakında youtube'u bu sefer benim yüzümden kapatır hükümet zaa.

http://www.youtube.com/watch?v=xjEvGo5TRck&feature=player_embedded
Sosyal ağlarda paylaş

abi tiksinç artık şu bebe milliyetçi atışmalar
fıstık gibi oyun olur yine büyük ihtimalle.. adamlar bi istanbul yapıcak al sana milliyetçi kavga... ordan gelicek elin bebe yunanlısı "barbarlar bizim bizansımızı yıktınız!! işgal ettiniz!" dicek, sonra gelicek bizim türk bebeler "ezan dinmez bayrak inmez ccc susun köpekler!" dicek e sonra boku çıkar yani
oyunu alırım oynarım aga çatur çutur valla hiçbişey umrumda olmaz
ama güzel atmosfer olur gibi, yeni fethedilen konstantinapolis ve osmanlı kültürü falan.. of of vallahi güzel olacak azizim
Sosyal ağlarda paylaş

Abiiiiiiiiiiii

said:
ubisoft'a iki çift lafım var...ubisoft efendi madem oyun istanbul'da geçecek, benim gibi yanaklarından kan damlayan bir müslüman türk gencinin aşağıdaki isteklerini yerine getirin yoksa kırırım blurayi...anladınız mı şardolsun kırarım kafanızda o diski, hepinizin kaba etine kanuni'nin tuğrayı basarım...bunlar olacak beyler burası surbaybır...

1) türkçe dublaj olsun!!!!!!!11!!

2) türkçe dublaj olsuuuuun!!!!!!

3) türkçe olmalı oyun yoksa almam orjinal görürsünüz firmanız batar. yeterince kuvvetli belirttim sanırım türkçe olması gerekliliğini. 80 kere daha söyleyebilirim...

4) 5 vakit ezan vaktinde okunacak, sektirmeden okunacak annadınız mı? o vakitlerde namaz kılmazsak oyunu %100 bitirip trophy alamıcaz. bu sayede kafirler de birkaç dua kapabilir, kim bilir belki cehenneme gitmekten bile yırtabilirler.

5) constantinople yazmayacak hiçbiyerde. biliyorsunuz orayı biz alalı kaç sene oluyor. 600 sene oldu nerdeyse deyyuslar. constantinople diyenleri assasinate etme görevleri olmalı oyunda. nople diyip sözü bitirmeden tepeden twin blade'i beyinlerine geçirmeliyiz. bir diğerim önerim de bu konuda osmanlı tokadıyla terbiye ederek constantinople diyenlere istanbul dedirtmeyi öğretmek.

6) yönettiğimiz karakter biraz çapkın olacak başka karı kızları kesecek ama kız kardeşimize falan baskı kurma görevleri olmalı. kırıtmadan yürü, adam gibi giyin, o öküzle dışarı çıkmak yok konulu mini gameler olmalı.

7) gentle push seçeneği oyundan kaldırılmalı, istanbul'da ne öyle karı gibi nazikçe ittirerek mi gidecek koskoca assassin. küfür ederek yol açma ve ittirerek yol açma seçenekleri eklenmeli yerine.

8) tarihi yerlerle ilgili bilgiler çok gerekmiyorsa verilmesin artık. onlar çanak çömlek taş toprak binalar. ne yapcaz yavv artık onları. aksiyonu basın...

9) türkçe olsun oyun...bakın almam diyorum orjinal çok ciddiyim!!!!! 100 papel zarardasınız diyorum!!!!

10) oldu da padişahlarımızından birini öldürmemizi gerektiren bir görev verdiniz. yapmayın, etmeyin canlarım! size yazık olur. olması gereken şey şanlı padişahlarımızdan assassinlerin emin almasıdır. gidecekler padişahın önünde diz çöküp elini bi öpecekler. selametle diyip görev yerlerine tayinlerini bekleyecekler.

11) oyunda bir imamın kılına zarar gelsin!!!!!1!!!! hele bir gelsin!!!! öldürülen veya kötü gösterilen her imam için o kadarlık korsan oyun yükleyeceğim. gerekirse 10 kere korsan indiririm!!! acımam!!! orjinal almam bakın..gerekirse hackleriz siteyi sizin...

12) bakın mason falan karıştırmayın işin içine, hiç sevmiyorum o masonları. hep bir komplo, hep bir hainlik peşindeler. olmasın öyle oluşumlar...

13) diyelim ki bizim camilerden birinin üstünde haç gördüm. yemin ediyorum o hacı alır...neyse

14) ramazan ayında geçen misyonlar olursa oruç tutmalı karakterimiz kesinlikle, 5.1 sistemi olanlar mideden gurultuları duymalı. hafif tansiyon düşmeleri de yansıtılmalı, ama unutarak su içersek veya yemek yersek bunun cezası olmamalı. şifa olsun diye bir not çıkmalı ekranda.

15) diyelim ki bir türk ve yunan sokakta yürüyor. assassinate için işaret çıkıyor insanlar parlıyor ya, türk ve müslüman olan kişi parlamamalı. yunan ve hrıstiyan olan kişi ise ampul gibi yanmalı ve assassinate butonu büyümeli. ancak tabi besmele şart olmalı. besmele çekmeden assassinate ederse geçersiz sayılmalı bölüm tekrar oynanmalı, ta ki oynayan kafirin kafasında beslemesiz işe başlanmaz fikri yer edesiye kadar.

16) diyelim ki bütün bunlara rağmen karakteri yöneten gerizekalı oyuncu türk ve müslüman birini oyunda öldürmeyi başardı. acilen koşup bir cami yaptırmak için bağışta bulunmalı. ne kadar çok bağış o kadar çok af.

17) plan yapmayın plan kısaca!!!!!! ben sizin ciğerinizi bilirim. oyun türkçe olsun, türk ve müslüman kimse öldürülmesin, osmanlılar iyi gösterilsin. gördüğünüz gibi çok basit; uymanız gereken üç temel şey var sadece. bunu başaramıyorsanız istanbul'da geçen oyun yapmayacaksınız kardeşimmm...yoksa cezasını biliyorsunuz, ya korsan kullanırım ya da blurayi alıp kırarım. ayağınızı ona göre denk alın..akıllı olun ubisoft'taki nerdler...MÜSLÜMAN BİR TÜRKÜM BEN BENİM KEYFİME GÖRE OYUN YAPACAKSINIZ!!

not: daha da aklıma gelirse yazarım şimdilik bu kadar..gözlerinizden öptüm sizlere hiç güvenmiyorum ama hadi bakalım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...