Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

Xaenin said:

escape said:

goldbären said:

escape said:

ben öleyim arkadaşım varmı? kendi hayatımdaki kadınlara karşı sorunlarda kendi yöntemlerimle çözerim. yok "canım cicim özür dilerm hedehödö, ben eşegim sana o lafı dememeliydim gel barışalım" bunlar boş şeyler. bu şekilden bi taraflarını kaldırrısnz kadınların.

dediğim benim kadınlarla sorun çözme yöntemimö bu şekilde ibonunki o şekilde. kimöse kimsenn özel hayatına karışamaz.

lan iyi de sen kadının haklarını çiğniyosun dövünce? :D

kadın tabi eşya lan unuttum ben

bu dünyada tek şiddet gören, ezilen vs kadınlar di mi canım benim? vay anasını be. şöle kadınlar tarafından kadın haklarını savunan erkekler beni DELİ EDİOOOOOORRRRRR

kadınlardan bahsetmişsin, adam olayın kadın perspektifinden girmiş olaya. neden bu kadar koyuyor erkeklerin kadın hakları konusunda konuşması onu anlamadım.

ne gerek var abi. bu resmen meriçliğe giriştir ya. hatta meriçliktir. ne ayaksın sen de kadınalrın haklarını sen bir erkek olarak savunuyorsun? kimsin lan sen he kimsin? bırak kadınlar savunsun zibidi! (genel olarak hakaretler bunalr üzerine alınmasın kimse) sen önce kendi haklarını savun. teklrar söylüyorum bu ülkede ezilen tek kadınlar değil ulan!
yeter artık bu tarz kadınların gözüne girme çabalarını bırakın ulan yaşınız 30 oldu qq
Sosyal ağlarda paylaş

abi elit olmak kadın haklarını savunmak değil. siz bambaşka anlamışsınız olayı. bir insan gücü yetmediği bir işe kalkışamaz. bitti. kadın veya erkek farketmez. senin ona gücün yetmiyorsa; "ya ama biz de insanız neden kadınlarıgfıgfıgsdı" tarzı şeyler boş laflardır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...