Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

escape said:

abi elit olmak kadın haklarını savunmak değil. siz bambaşka anlamışsınız olayı. bir insan gücü yetmediği bir işe kalkışamaz. bitti. kadın veya erkek farketmez. senin ona gücün yetmiyorsa; "ya ama biz de insanız neden kadınlarıgfıgfıgsdı" tarzı şeyler boş laflardır.

ne alakası var allah aşkına bunun elit olmakla ya? Anlamıyorum şu anda ne demek istediğini, neye gücünün yetmesinden bahsediyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Tatlıses, Maslak Acıbadem Hastanesi’nde yoğun bakım ünitesine alındı. Sanatçının durumuna ilişkin bilgi veren eski hayat arkadaşı Derya Tuna, Tatlıses’in şuurunun açık olduğunu söyledi.

Asistanı Çakıcı’nın saldırıda sol köprücük kemiğine isabet eden kurşunla yaralanarak, aynı hastaneye kaldırıldığı ve yoğun bakıma alındığı bildirildi. Saldırıda kurşunun sanatçının kafatasını delmediği ancak merminin yarattığı basınç nedeniyle Tatlıses’in kafatasının çatladığı belirtildi.
hurriyet.com

Olmemiş adam
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

escapee neden cevap veriyosun?

ya işin özü ne biliyonmu
ben bu "kadın hakları" mevzusunda acayip doluyum. baya ciddi ciddi siniriliyim yani. bi boşlugunu bulup kendi mevzuma çektim topiği ordan saldırdım. ama bunu tartışmak istiyorum ben.

neyse şöyle bşii var adam an be an yazmış hastaneden online

http://twitter.com/#!/alisanalisan
Sosyal ağlarda paylaş

HEM BİLGİ SORUP HEMDE HASTANEYİ ARAYIP BENİ ŞİKAYET EDİYORSUNUZ BİRAZDAN NETBOOKUMU DA ALABİLİRLER
less than 5 seconds ago via web

ARKADASLAR BEN NETBOOKUMLA VİNNLA İNTERNETE GİRİYORUM BANA ALAKASIZ SORULAR SORMAYIN BEGENMEYEN TAKİP ETMESİN..
half a minute ago via web

birisi gelip zorla telefonumu aldı hastaneyi arayıp beni şikayet edenlere yazıklar olsun

ahahdhhahadgSDGASGADF
AHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...