Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ibrahim tatlısese silahlı saldırı

sexdrugsrocknroll

Öne çıkan mesajlar

GwindonSurion said:

HEM BİLGİ SORUP HEMDE HASTANEYİ ARAYIP BENİ ŞİKAYET EDİYORSUNUZ BİRAZDAN NETBOOKUMU DA ALABİLİRLER
less than 5 seconds ago via web

ARKADASLAR BEN NETBOOKUMLA VİNNLA İNTERNETE GİRİYORUM BANA ALAKASIZ SORULAR SORMAYIN BEGENMEYEN TAKİP ETMESİN..
half a minute ago via web

birisi gelip zorla telefonumu aldı hastaneyi arayıp beni şikayet edenlere yazıklar olsun

ahahdhhahadgSDGASGADF
AHAHAHAHAHA

ahhah abi adam hayatına ilk defa baya bi kişi tarafından takip ediliyo an itibariyle ondan heyecanlı biraz galiba:D
Sosyal ağlarda paylaş

http://twitter.com/#!/oktykrc

abi nası korkmadan böyle şeyler yazıyo insanlar kendi ad-soyadlarıyla orta yere cidden aklım almıyor

herifin mafya bağı ortada
boş vakitlerinde eğlencesine bile tartaklayabilirler adamı sdkjldfsj

hadi onları geçtim
bi sürü manyak hayranı var
onlardan da mı korkmazsın

ben mi ödleğim lan acaba

temkinliyim diyelim.

hoş yazacağım bişey yok kendisi hakkında, birinci elden bir bilgim olmadığı için bir kanıya sahip olmam elalem hakkında o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

oktykrc
evet abi herseyi belli
gddfdgfdg

oktay karaca
fotoğrafı var

daha ne sdfg

çok zor olmasa gerek bulması. Biz google'la bile bir yere kadar buluruz. Bulmak isteyen başka türlü hayli hayli bulur.

Neyse,

şu elemanı da takdir ettim: http://twitter.com/#!/alisanalisan

ibo'nun götürüldüğü hastanede yatan bir hasta olarak güzel çıkarımları var.
said:
alisanalisan alişan alişan
bu ülkede kimse demokrasi var demesin telefonumu gasp ettiler, ama bu onların suçu değil bu bilgi akışını engellemek isteyenlerin suçu.

tabi işkembeden sallıyorsa bilemem ama o zaman da baya başarılı yani gene takdir ederim. Ama sanmıyorum tr'den böyle başarılı troll çıkacağını sdkf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...