Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.1 PTR

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

deadwoll said:

Ya ne faillemesi, patide tüm heroic content'i bitiren kaç adam var? Patiyi geçtim; Türkiye'de, dünyada kaç kişi; kaç guild var?

Normal raidleri bitirip 6-7 heroic boss kesince content bitmiş, yeni content geç kalmış olmuyor.

Biz alıştık artık.
Haftada 2 gün 20:00-24:00 arası 13/13 hc yapıp bitiriyoruz.
2. gün erken bile bittiği oluyor.
Ama zor content olduğu aşikar.
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

eleştirilere katlanamamak en zavallısı o kesin. neyse bi daha yazmam buraya kusura bakmayın. kendi aranızda sevinmelere devam.

Abi burada WoW oynayan adamların çoğu sürekli oyunla ilgili eleştiri yapıyor zaten.

Ama kimse çıkıp "Abi benim karnım acıktı" demiyor mesela. Aynı gereksizlikte bir post seninki de.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Valla %20 belki HC deneyebilip başarmıştır 1-2 boss kesmeyi. Bizim 1. raid grubu mesela hemen HC deneyip bıraktılar diye biliyorum. Yani contentin kolay kısmı bitti. Ama şöyle bişi var aynı bossun güçlüsünü kesmekten gına geldi deniyorsa orası doğrudur.

Herkese göre değişiyor bu.
Aynı bossu, çok az farklılık ile, daha fazla efor harcayarak, daha önceden aldığın lootun daha iyi hali için öldürmek bana saçma geliyor; başkasına gelmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Aynı bossu, çok az farklılık ile, daha fazla efor harcayarak, daha önceden aldığın lootun daha iyi hali için öldürmek bana saçma geliyor; başkasına gelmiyor.

o zaman raid bosslarıyla hiç uğraşma, daha iyisini almak saçma geliyosa 5m heroiclerden topla üstünü başını?
Sosyal ağlarda paylaş

Sertcocuk said:

Gangren said:

o zaman raid bosslarıyla hiç uğraşma, daha iyisini almak saçma geliyosa 5m heroiclerden topla üstünü başını?

Çünkü 5m heroiclerdeki bosslar ile raid bossları aynı.

"Ha 1080p izlemişim, ha 720p izlemişim abi" diyen adama, "Die Hard izleyeceğine Amelie izle o zaman" diyorsunuz.

Yazmadan önce düşünüyor musunuz acaba ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...