Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.1 PTR

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

hıyarağaları heirloomları, winged lion'u, guild challenge'ı da bu patch'e sokmak yerine 4.2 ye ~hazirana soksalardı da, zg-za gelseydi bi an önce insanların content yoklugun yapacak bişeyi olaydı keşke.
subat 15 den beri bu patch'i bekliyoruz ki raid dışında yapacak bişey olsun, arcane mage düzelsin (bir sürü class balance gelsin). daha da 2 haftası var(min. muhtemelen daha fazla).
4.2 ile arasında çok zaman olmasın diye bekletip 4.2 de gelecek şeyleri 4.1'e tıkıştırmaya uğraşıyorlar büyük ihtimal.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

bunlar stackleniyor mu ?

Hem de toplanarak değil direk çarpılarak stacklanıyor. Yani 2 tane %10 , 2 tane %5 veren item takınca, guildden de %10 geldiği bir durumda. %40 olmuyor gelen bonus. 1.05x1.05x1.1x1.1x1.1 şeklinde birbirini etkileyip toplamda %46.7 bonus sağlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

hıyarağaları heirloomları, winged lion'u, guild challenge'ı da bu patch'e sokmak yerine 4.2 ye ~hazirana soksalardı da, zg-za gelseydi bi an önce insanların content yoklugun yapacak bişeyi olaydı keşke.
subat 15 den beri bu patch'i bekliyoruz ki raid dışında yapacak bişey olsun, arcane mage düzelsin (bir sürü class balance gelsin). daha da 2 haftası var(min. muhtemelen daha fazla).
4.2 ile arasında çok zaman olmasın diye bekletip 4.2 de gelecek şeyleri 4.1'e tıkıştırmaya uğraşıyorlar büyük ihtimal.

Bizim komplo teorimiz şu yönde; 4.2'yi de yapıyorlar şu anda, bitirecekler ve Titan'a geçecekler :p
Sosyal ağlarda paylaş

Heirloomlasr sadece aynı serverda yollanıyor degilmi hala?
tunch said:

ahhah çok komik şu anda outland kısmındayım

toplasan 15 q yaptım , arada çıkan dungeon sıraları ve bglerle gidiyorum zaten 63 oldum. 5 level daha dayanırım gibime geliyor.

sonraki 12 level zaten basit görece.
Sosyal ağlarda paylaş

northrend gene çabuk geçiyor,68-70 2 saat, dragonblight da mini boss grup questleri 1 lvl veriyor zaten, 280 uçma opsiyonun var, 78 de ahden yeşil cataclysm boe itemları alıp zaten solo dungeon yapıcak hale geliyosun 280 ilvl.

ya outland ? bildigin çile. o 58 68 arası geçmek bilmiyor, zonelar kocaman %150 sürünüyosun (ki eskiden %60 şaka gibiydi)
her zone da 4 farklı yerde quest topla git gel, dungeonlar ayrı çile zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark intent nerf

Dark Intent: The friendly target of this ability now receives 1% (stacking 3 times to 3%) periodic spell damage and healing bonus instead of 3% (stacking 3 times to 9%). The casting Warlock still receives 3% (stacking 3 times to 9%).

sp ve boomkinler baya ağlar şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

ben istemiyorum zaten bu saatten sonra gelmesin artık patch match. 4.06 da kalsa da olur firelands'e kadar.
fireland'e kadar bişey getirmiycez 2 tane spastik 5man dungeon ile de oyalayamayız 2 ay bari 4.1 i oyalayalım kafasındalar.
kafasına ktuklarım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim asıl merak ettiğim 4.2 de firelands harici(8 boss olucak deniyor)başka raid dungeon getirmiceklerse,bir takılsınlar.13 boss falan var mevcut contentte zaten,şimdi patch 4.1 mayıs'da gelse,4.2'de ptr test vs derken en erken temmuz gibi gözüküyor.8 boss için bu kadar süre bekletemezler,mutlaka yanına ekstra birşeyler gelmeli cot'a vs yoksa gg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...