Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

4.1 PTR

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

blizzarda insanlar armor item ve content icin apra vermiyor, aylik uyelik veriyor

para veriyoruz gormek bizimde hakkimiz kolay olsun demek, spor salonuna gidip ilk haftadan hocaya "hocam su baklava akrinli, ucgen vucut izbandutta para veriyor, bende para veriyorum sihir yap buyu yap bende ucgen vucut izbandut oliyim hemen zaman ayirmadan" demek gibi bisi

blizzarda verilen para uyelik parasi sadece, oyuna girebilmenin bedeli ustunde neye sahip olacaginiz tamamaen ahrciycaginiz emek ile zamana bagli, sirf spor salonundaki hocanin bir gunde baklava kas yaptiricak gucu yok, blizzin var diye haydi bizde calismadan en iyiyi istiyoruz demek acik acik simarikliktir

aylik ucret odemeden itema ucret odediginzi free2playler var, eger amaciniz parayla bisiler almaksa oraya yonelin direk
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

%10 icin %90'nin kalbini kirmak olmaz, casual for the win zamani gelicek is bulucan coluk cocuga karisican o zaman senden %90 karisican ayrica, Bu tierin son bossu heroic olarak kesiliyor anca!!! hani casual olarak contentin tamamini goremiyorsun zamaninda.
Bi garip ego sapkini olmus millet anlamiyorumki 50 hardcore guild 13 bossu indirdikten sonra milleti deli gibi kastirmanin anlami yok nerfliyiceksin temizinden olup biticek zaten 4-5 ayda bi yeni raid instance geliyo pasif olarak nerfleniyo butun raidler. O yuzden %90 icin 1-2 ay content temizlemek icin guzel bi nerf vermenin bi sakincasi yok.

Ayrica sunuda unutmayin bu oyun icin herkez ayni parayi veriyo aylik ve herkez content degismeden herseyi kesebilmeli.

ne kafası bu arkadaşda ki biri açıklasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Su anda method 1 gunde contenti temizliyo ustune birde alt run yapiyorlar... content zaten hardcore tayfasi icin coktan bitmis durumda casual guildlerin kesmesinde ne sakinca var

Ayrica benim bahsettigim esitlik degil savunmuyorumda ama 50 tane guild 13/13 heroic yaptiktan sonra insanlari kastirmanin bi anlamami kalmiyor. Hani 1-2 achivement birakirsin zorluyucak ama maloriak'i 3-4 demo olmadan kesemiyorsan. 0.5 sn gec interupt ettin diye 50k aoe patlatiyorsa boss bunlar agir kaciyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

interrupt kacirmiycaklar 50k yemiyceniz cok basit .)

Interupt kacirmiyan adamda paragona methoda kaciyo ahahaha

Hani benim dedigim interupt kacirma kacirmama olayi degil 1 hata ile wipe yemek sunu 2-3'e cikarsinlar iste 50k yi yapsinlar 30k felan yapsinlar. Rahat rahat kessin ortalama guildler :)
Sosyal ağlarda paylaş

bi single player oyun ciktiktan 1 ay sonra nede olsa herkes bitirdi diyip god mode acip oyniyormusun?

sanmiyorum

ayni hesap buda, butun oyuncualrin hardda oynama gibi bir hedefi olmamali zaten, birakin ahrd bitiren adam ahrd bitrebildik desin, normal mode dan bahsetmiyoruz sonucta burda

biz bu content hard mode denemedik bile, normal bitirdik kacti millet, deneseydikte cok ilerleyemeyecektik zaten, bole spark var mortis var filan kadroda, daha kotusu chain lightning filan atiolar, cani bi kerede fulleyen heal basabilen healerimzi yok kotuyuz yani

ha cok isterdim hardmode yapmak, content ayni olsa bayik olsada hala TBC heroiclerini zevk icin sololiyan bi adamim hani, bana koymazda milletin hevesi yoktu pek hemen yetersiz rifte kactilar, e oyandigim adamalrdan memnunum sirf ayni bosun daha cafcaflisini kesiyim diye gidip yeni guild arayamam, server degsitirmeye filan hayatta kasmam guild ortami herseyden onemli benim icin

o yuzden okke direk

ha illa hard mode yapcam diyorsan guildunu birak yeni guild bul, ha yok guildun yetemeyorsa ama memnunsan hard mode un pek onemi yok cunki memnuniyetin iyi zaman gecirdiginin gostergesidir, iyi zaman gecirmek zaten oyunun amaci item dizmek degil

ha baska guilde giderim ama ben yetemiyorum diyorsanda armut pis agzima dus istiyorsun, bunun sabah oyuna girince mailimda epicler olsun demekten ehrhangi bi farki yok o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki.. şu oyunu oynayan insanlarin %90'i karakterini 1 adim daha ileri tasimaya merakli.. fazladan 1 binek 1 companion bunu yapcaksa.. o siraya tek basına giricektir tanklar.. misal ben öyle yapıcam..

bu kafada 20 adam olsa her severda crossrealmleri de heaba kattignda dps sirasi yari yariya azalcaktir.. belki cok daha bile kısalabilr..

dandik dedign sistem gayet mantıklı ve bunca zmandir dps'lerin cektgi sıkıntıyı çözebilcek bir sistem
Sosyal ağlarda paylaş

Normal şartlarda olsa bende inanmazdım o sisteme ama bu ödüllerin "binds to account" olması işi çok değiştiriyor. Aynı charla yüzlerce kere aynı eski 5 manlari yapmaktan baymış yüzlerce insan var piyasada.

Alt charları ile tank-heal ihtiyacını karşılayarak bu işi çok daha zevkli yapacak baya bir insan olacak piyasada. Üstelik o çantadan çıkacak ödüllerin gold karşılığı iyi bir seviyede olursa (gem - enchant malzemesi vs) main tanklar bile günde 1 hc yapıp bırakmak yerine sürekli hc farmlıyacaklardır.

Ciddi zaman sıkıntısı olan ben bile, main charım ile hc yapmazken, alt charı tank yapimde mainin eksik bineklerini tamamlim diye düşünüyorsam, bu iş gayette tutar bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...