Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Genel topic

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

o videoların hepsini multiplayer'da ne olacak diye izliyoruz. esas beklediğimiz multiplayer gameplay yani.

ha bf3 ile senaryoyu da adam gibi yapacaklar gibi duruyor orası ayrı (10+ saat gameplay falan). ama bad company 2'nin senaryosu oyunun %5'ini falan oluşturuyor ve sen o yüzdeye göre konuşuyorsun. adamlar kendileri de kabul ediyorlar hikaye modunda çok kazmayız diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

baya tırt duruyo, yaw adamlar hala anlamadı grafiğin herşey olmadığını, baya bok gibiydi bad company 2 de

bu vidyodan bf3'ün anladığın tırt tarafını söyler misin? Gerçekten merak ettim. Vidyoda bc2'nin aksine single campaing'in bile inanılmaz konusu varmış izlenimine kapıldım ben

edik. son sayfayı görmemişim, bu mesajı not edin, oyunun senaryosu 10 numara olcak
Sosyal ağlarda paylaş

abi niye bu oyunlarda senaryo oynuyosunuz ki lan. embesil ai yi tokatlamak bu kadar zevk veriyo mu gercekten? hani halflife gibi konu olsa oynayalim da, aman ne biliyim oynayin banane.

ha bc2 bok gibi, ama bayadir oynadigim tek oyun. boyle isyan ede ede oynuyorum. fps nin coku$u icin mi oynuyorum bilinmez.. degi$ik bir psikoloji, bir felsefe, idiyotloji..

bu arada vietnam mapleri de cok kotu lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi niye bu oyunlarda senaryo oynuyosunuz ki lan. embesil ai yi tokatlamak bu kadar zevk veriyo mu gercekten? hani halflife gibi konu olsa oynayalim da, aman ne biliyim oynayin banane.

cod 20 milyon satıyor da kaçı online oynuyor?
sadece film tarzında twistli, klişeli senaryo modları için alıp oynayan büyük bi kitle var.
bf3'ün de şu ana kadar gösterdiği videolar senaryo moduna da kasmışlar biraz oyuncu çalalım diye coddan. zaten o hotel tepesindeki snipercıyı indirme sahnesini izleyip oooo çok kral oyunmuş diye alacak bi ton casual gamer var.
Sosyal ağlarda paylaş

Innuendo said:

http://gamingbolt.com/battlefield-3-new-details-revealed

konsollara ayari vermis. sonunda microsoft ve sony'nin kicini yalamayan birisi konusuyor.

harbi epik ayar vermiş konsol haterlara

said:
People are extremely hardcore on consoles today. Extremely hardcore. So we don’t have to dumb the game down in any way to make it fit on the console.
Sosyal ağlarda paylaş

bc2 nin nesi karışık ayıptır sorması.o ismini unuttum gece karlı map harici maplerde güzel.yeni maplerde gelmişti en son

battlefield oyununda ne karışıklık olabilir ahha

killzone 3 oynadım.crysis 2 oynadım.cod black ops oynadım

fakat şu fpslerin arasında hala en iyisi bc2 bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

abi oyuna alıştıktan sora nerde spawn olursna ol ona göre uygun hareket ediosun.ha arada illa spawnkill yiyosun ama nadir.da bi cod moh gibi spawnkillerin allahı olmuyor battlefieldda

ki ben spawn konusunda hiç problem yaşamadım.bc2 oynayıpta genelde squad spawn kullanmayanı dövmeleri lazım.

basede de spawn olsan öyle abartılcak bi spawnkill durumu yok.ana çatışmalardan uzaga atıyor.ama arada illa kısmetine oralarda gezinen adam oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...