Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düşündüğün şeyin karşına çıkması

throine

Öne çıkan mesajlar

sadece fede baksın

kadın adaya düşmüş hamile kalmış neden?yalnızlık koymuş

kadın gece mehtaba bakıyomuş hamile kalmış neden?yıldız kaymış

kadının cocukları olmuş koşuyolarmış kadın hamile kalmış neden?çocukların
koşmaktan anası si..miş.

kadını yamyamlar yakalamış kadın demiş belden aşşağısına dokunmayın ağzıma ve.in hamile kalmış neden?kadın a.cık ağızlıymış.

kadın yolda gidiyomuş hamile kalmış neden?yol düzmüş

kadın yazın hamile kalmış neden?ter basmış

kadın otobüse binmiş hamile kalmış neden?otobüs boşalmış

kadın kitap okuyomuş hamile kalmış neden?satır atlamış

kadın kitap okuyomuş hamile kalmış neden?sayfa atlamış

kadın rıhtıma gitmiş hamile kalmış neden?reisin takası gelmiş.

kadın kocasını yolcu etmiş hamile kalmış neden?kocası kapıya kadar geçirmiş.

kadın kola içmiş hamile kalmış neden?kola canacan katar

kadın arabada gidiyomuş hamile kalmış neden?vites boşalmış

kadın bişey düşünmüş hamile kalmış neden?vazgeçmiş

kadın hastaneye gitmiş hamile kalmış neden?kan vermiş

kadın ölmüş hamile kalmış neden?gömmüşler

Kadının biri yolda yürüyomuş hamile kalmış neden?yağmur bastırmış

Kadının biri mutfağa girmiş hamile kalmış neden?çay koymuş

Kadının biri damda antenle oynarken hamile kalmış neden?şimşek çakmış

Kadının biri gece yürürken hamile kalmış neden?karanlık basmış

Kadının biri denize girmiş hamile kalmış neden?orası koymuş

Kadının biri süpermarkete gitmiş hamile kalmış neden? RAFLAR BOŞALMIŞ!

Kadının biri toprakta oturuyormuş hamile kalmış neden? TOPRAK KAYMIŞ

kadın filüt çalıyomuş hamile kallmışş niye? Fülüt kaymış

Kadının biri sörf yaparken hamile kalmış neden?....RÜZGARI ARKASINA ALMIŞ

Kadının biri adada yalnızmış hamile kalmış neden? YALNIZLIK ACI KOYMUŞ

Kadının biri yemek yapıyormuş hamile kalmış neden? alinazik yapmış

Kadının biri bankaya girmiş, banka soyulmuş,kadın hamile kalmış,neden?POLİS BASMIŞ

Kadının biri cep telefonuyla konuşurken hamile kalmış niye?Çünkü telefonun şarjı boşalmış...

Kadın denizde yüzüyomuş hamile kalmıs neden...kıramp girmiş

Kadının biri yolda yürürken düşmüş hamile kalmış neden ?çünkü ayağı kaymış

Kadının bırı telefon edıyomus hamıle kalmıs neden? cevap: tus basmıs

Kadının biri maça gitmiş hamile kalmış niye?stad boşalmış

Sosyal ağlarda paylaş

ben uçabiliyorum. ALLLEAAAAH

yok lan bi kaç kere olmuştur adam gaza gelmiştir. bana da okulda bi kaç kere oldu. alakasız (ama yine de okuldan) biri aklına geliyo sonra bam diye bi dakka sonra adam bi yerden çıkıp geliyo. da toplasan toplasan 2-3 kere yani. adam tüme varım yapmış bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

ben uçabiliyorum. ALLLEAAAAH

yok lan bi kaç kere olmuştur adam gaza gelmiştir. bana da okulda bi kaç kere oldu. alakasız (ama yine de okuldan) biri aklına geliyo sonra bam diye bi dakka sonra adam bi yerden çıkıp geliyo. da toplasan toplasan 2-3 kere yani. adam tüme varım yapmış bence.

evet işte böyle bir şey. yaşamayan bilmez işte böyle birden olunca insanın tüyleri diken diken oluyor. aniden olunca noluyo lan diyosun bir an. ilginç lan. :/
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

çocukluğunda cortexiphan deneylerine katılmış olabilir misin?

this.

şaka bi yana beynin ön lobu olayları daha hızlı algılarmış ve bu olay bizi olayları daha önceden yaşadığımızı (deja vu) zannettiriyormuş. (böyle olmayabilir aklımda böyle kalmış sdf)

tersine çalışmış ama senin sdfg=P
Sosyal ağlarda paylaş

duruma regresyon analiz yapman lazım, senin düşündüğün şeyi düşünmene sebep olan etmen aynı zamanda gözlemlediğin şeye de sebep oluyorsa ve bu sebep sonuç ilişkisinde öncelikle senin düşüncende uyanması durumu bu yaşadığının sebebi olabilir. ne diyom lan ben dersten falan kafayı mı yedim. haa false memory denilen fenomende olabilir bilader aman. projelere derslere döneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Herşey mümkün diyip geçsen? Bakarsın bir gün işine yarar.

Ayrıca gerçekten içinden gelerek bunun saçma olduğunu düşünüyorsanız süper cahil ya da acayip egoistsiniz. Herşey mümkün zira.Ha can sıkıntısından trollemeye çalışmak ayrı bişi tabi ona lafım yok..

Ama abartılıcak bir şey de değil yani. Ben de telefon çalmadan önce elime alıp telefonu bakıyorum bazen , ama bu kadar radyasyon yayan bir şey olduğundan normal de olabilir tabi zira telefonum 8 yıllık sdf..
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de şuradan bak olaya, 1 saniye sonra karşına çıkmayan bir sürü düşünmüş olduğun nesne/kelime/söz/kişi/müzik her ne ise de var..Sen sadece karşına çıkanları biliyorsun, kimbilir neler de düşündün de karşına çıkmadı...
Bana da olur o, eminim herkese olur...O biraz da zihnin süzgeç özelliğinden kaynaklanır..Mesela yeni bir hobi edindiğiniz zaman,ya da atıyorum şu kadın güzelmiş ya dediğiniz zaman, şu oyun/şarkı da iyiymiş dediğiniz zaman, arka arkaya o şeyi/kişiyi hatırlatacak şeyler görürsünüz,birileri onun hakkında konuşur, onu duyarsınız vs, çünkü biraz da ona odaklanmışınızdır...Hiç ilginiz olmayan şeyleri kafanız otomatik eler,o yüzden farkında olmazsınız diğer şeylerin, dikkat ettiğiniz şeyler karşınıza çıkar...Olur yani bu normaldir, herkese olur, zihnin bir özelliğidir kanımca....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...