Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kullanması en zevkli silah!

Xanador

Öne çıkan mesajlar

Bir başka gereksiz topicle karşınızdayım efenim :D

Bu sefer de oynadığınız FPS'lerde en çok keyif alarak kullandığınız silahları rica edeceğim =) En iyi, en güçlü, en isabetli vs. olmayabilir; sadece oyunda o silahı alıp sağa sola sıkarken eğlendiklerinizi merak ettim.

Ben başlayayım:

Return to Castle Wolfenstein MP ya da Wolfenstein: Enemy Territory'den Panzerfaust

Bununla zamanlamayı ayarlayıp üstünüze koşan 4-5 düşman askerini bi anda et ve but parçalarına dönüştürmek çok keyifliydi hehehe

Team Fortress Classic'ten Sniper Rifle

Bununla 9 saniye şarj edip ağır ağır saklandığın yerden çıkarak şişko heavy nin kafasını patlatmakta inanılmaz zevkliydi...

Ve her türlü WWII oyunundaki M1 Garand . Özellikle de Day of Defeat'in Beta 1.3 halindeki çok zevkliydi =) Bunun için de bi video koyayım :

Söz sizde...
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

vay be şu dod'un 1.3 'ündeki m1 garandı özleyen bi tek benim sanıyodum. M1 Garand'a +1

Ya recoil ı yoktu, sesi acayip tatminkar bi tokluktaydı. Etrafta koşarken hiç duraklamadan önüne geleni indirmek çok zevkliydi.

Sonraki sürümlerde işi daha gerçekçileştirmek için gez göz arpacık, recoil, crouch shot zorunluluğu getirdiler eski tadı kalmadı. Yeni hali de çok güzel ama eskisi de baya iyiydi...
Sosyal ağlarda paylaş

Xanador said:

Xenocide said:

vay be şu dod'un 1.3 'ündeki m1 garandı özleyen bi tek benim sanıyodum. M1 Garand'a +1

Ya recoil ı yoktu, sesi acayip tatminkar bi tokluktaydı. Etrafta koşarken hiç duraklamadan önüne geleni indirmek çok zevkliydi.

Sonraki sürümlerde işi daha gerçekçileştirmek için gez göz arpacık, recoil, crouch shot zorunluluğu getirdiler eski tadı kalmadı. Yeni hali de çok güzel ama eskisi de baya iyiydi...

yeni halindeki recoili falan takmıyorum da o sesi niye değiştirdiler ona ayar olmuştum. resmen 1.3'ün ses dosyasıyla yeni versiyondaki sesi değiştirmeyi falan düşünmüştüm.
Sosyal ağlarda paylaş

garand'ın sesi hakkaten çok güzel.

askerdeyken tören mangasına vermişlerdi, selamlamada falan kullansınlar diye. parlatılmış falan bi de , yenilenmiş 0 km garand ile oynama şansına erişebildim. süperdi :)

oynadığımdan emin olduğum bi doom ripoffu vardı, yaratıklar yerine power rangerlar falan çıkıyoru. invis demon yerine dinozor barney vardı. oyun ne adla çıktı bulamadım, görsel de koyamadım haliyle.
o oyundaki chicken launcher süperdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...