Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

ya oynayanlar bi cevap verirse sevirim.

core2duo 3ghz işlemci 4gb ram ve 512mb 4870 ekran kartı ile hangi ayarlarda çalışır. eğer çok düşükte çalışırsa hiç bulaşmıcam sıkıcam dişimi yeni bişiler alana kadar.

cok rahat oynarsin hic takilmaz hemde high'da bile olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

bazı questler niye xp vermiyor ya

XP veren quest mi var? :p

3ghz Core2 Duo
4gb ram
8800 gt ekran kartı

ile ultrada oynuyorum. İç dış mekanlarda fps düşmesi yok. Grafikler ahım şahım değil.

Sorieno said:
Ben oynarken role play yapabiliyorum. Bunu yaparken de hiç zorlanmıyorum, akıyor. Benim için sorun yok. Ama liseli metalci gibi janr takıntısına girip "şimdi bu grup metal mi abi allaşkına ya" argümanlarına benzer şekilde yaklaşmaktan oyundan zevk alamıyorsunuz. Müzik değil janr dinleme kafasıyla hareket etme misali işte.

Sorieno sana tavsiyem assassin's creed oynaman. Orda da çok güzel assassino rpsi yapılıyor. Oyun fena diil ama "janr" olarak rpg değil. Ve bi sürü de eksik noktası var. Bunları haliyle dile getiriyoruz. Obliviona göre katmer katmer ilerleme olduğu gerçek, UIyi de insanlara göre tasarlasalarmış tam olurmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Azura nın peşindeyim, ortamlar çok iyi,

ek olarak, makinam kasar mı diyorsanız gamebooster 3 kullanın daha iyi bir sonuç alınabilir

dragonlar zor değil pek ama çevre şartları etkili lol benim 2. dragonum dağın tepesinde fırtınanın ortasında sabercatle savaşırken kafama indi misal

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

ya oynayanlar bi cevap verirse sevirim.

core2duo 3ghz işlemci 4gb ram ve 512mb 4870 ekran kartı ile hangi ayarlarda çalışır. eğer çok düşükte çalışırsa hiç bulaşmıcam sıkıcam dişimi yeni bişiler alana kadar.

ayni benimkiyle, highda oynuyorum galiba, baya rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Companionlara armor verilmiyor mu, yoksa verdiğim armor dandik diye mi giymiyor? Superior steel verdim lydiaya ama sallamadı bile.

giyiyorlar da verir vermez giymiyor bazen, kendiliğinden giymiş oluyor sonra bakınca. bazen de bazı parçaları istemiyor gibi. lydia'ya superior steel giydirdim ama inat etti eldivenleri giymedi mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Tek boyutlu konuşma olayından bi çıkamadı bethesda. Bi npcye yanlışlıkla merhaba demeye gör, "işte dinimizin sacred artifactı, lütfen bunu tapınağa götür kthxbye" diye quest alıyoruz hemen.

Babası orklar tarafından öldürülen şerefli demircilerin

sırf bu yüzden insanlarla konuşmaktan korkar oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...