Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Hayatımda ilk defa gördüğüm adama küfredip yanlış bi başlangıç yapmak istemedim, ama o da nesi : CHOICES&CONSEQUENCES! Mektubu alıp elfe götürebiliyoruz, elf kankamız oluyor bize okçuluk öğretiyor. Eğer elfi kızdan edersek Sven kankamız olup zindanlarda peşimizden geliyor. İŞTE RPG DERİNLİĞİ BUDUR!

Oyun böyle devam ederse side questlerde hayatın anlamını bulabiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

- Merhaba yabancı ben Sven. Bi kızdan hoşlanıyorum ama sanırım köyün elfiyle çıkıyor. Elfin ağzından yazdığım mektubu götürüp kıza verir misin lütfen, böylelikle kız bana kalır.

- ....

kötün elfi de sorgusuz sualsiz, daha önce hiç konuşmamış olsan bile "sana ihtiyacım var, beni takip et" diyince companion oluyor

evet aynen bu kadar lafla ahahah

Sam said:

Kaede said:

craftingin daha hızlı artması lazım

mass iron dagger. profit.

hadi ya bende skill yükseldikçe basit şeyler arttırmaz diye kasmıyordum
Sosyal ağlarda paylaş

Ahah aynen ben de wow bs kasmanın etkisiyle bu dagger artık yeşil/gridir skill vermez diye yapmadım sdf. Neyse yarın kalkınca biraz BS kasar öyle çıkarım dungeon avlarına.

Oyunun dialogları oblivian değil neyse ki, hatta DA2/ME2 gibi "WTF am i reading" anı da yaşamadım pek okurken. Konuşan az karakter var, konuşulacak fazla mevzu yok herşey sorgulama usülü ama en azından bu defa dialoglara biraz özen göstermişler. İlk dungeon sıkmadı, craftingdeki seçenekleri ve upgradeleri beğendim. Fallout3 gibi tunneling yok sanırım o da iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Hayatımda ilk defa gördüğüm adama küfredip yanlış bi başlangıç yapmak istemedim, ama o da nesi : CHOICES&CONSEQUENCES! Mektubu alıp elfe götürebiliyoruz, elf kankamız oluyor bize okçuluk öğretiyor. Eğer elfi kızdan edersek Sven kankamız olup zindanlarda peşimizden geliyor. İŞTE RPG DERİNLİĞİ BUDUR!

Oyun böyle devam ederse side questlerde hayatın anlamını bulabiliriz.

herkes rpg başlıklarında o oyuna ya saydırıyor ya tapıyor şimdi emin olamıyorum adam dalga mı geçiyor yoksa beğenmişmi harbi sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Kim ne derse desin ama scaling olmaması bayağı etkiliyor.Öyle her yere girip çıkamama, girdikten sonra follower'ın "burada bizden 250 gram alacaklar" uyarısı falan biraz daha lineerleştiriyor bir çok şeyi. Gidip mage college'e üye olayım dedim, görev verdi yol üstünde iki tane ice wolf için bildiğin first kill almak için try yaptım.

Follower olayı da hoşuma gitmedi. Şu Whiterun'da Thane olduktan sonra verdikleri follower'a 3 tane mob dalıyor, ben arkalarına geçip çalışıyorum sadece, kesiyoruz, combat bittikten sonra şunun hp ne kadar kalmış diye kontrol etmek için bir tane yapıştırıyorum, bakıyorum hala full HP. What is this I dont even?
Sosyal ağlarda paylaş

ya da yolda giderken troll dalıyor ve yatırıyor direkt heh.

bana da normalde genel olarak kolay geldi ama house rules'la oynadığım için dokunmadım. follower'ı da bırakasım var aslında zaten. yalnızken boss çıkınca potları diktiriyor gene.

moonfall onu bitiremedim henüz, emin değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...