Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ehhh, olmamış. tamam fazla hızlı kırılıyordu (ve hakikaten çok hızlı oblivion'da shivering isles'da filan gezerken, daedric filan yoksa eriyor resmen zırh) ama ayarlanabilecek şeyler. silah/zırh yaratmayla sınırlıysa armorer işe yaramaz. illa sağdan soldan artifact vs gelecek zaten.

sevmedim bunu, kötü. meh..
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

20 kusur inch ekran karsisinda 2 buklum sirt agrimasin diye arkaniza yastik koyup bi yandanbilek agrisiyla bi yandan directx sorunlariyla falan ugrasip

smooth kısmı teknik olarak doğru tabi. amma velakin televizyon bağlantısı için hdmi kablosu ve hdmi output olan ekran kartları baya bi senedir var abi. bi de sizin dükkanda yok mu xbox 360 controller for pc? =P hani resim çekip yolliycam da showoff olmasın ayıb tehe. fanboyluk yapmıyorum bu arada hastasıyım konsolların da.

ha bi de AAx16 lol
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ehhh, olmamış. tamam fazla hızlı kırılıyordu (ve hakikaten çok hızlı oblivion'da shivering isles'da filan gezerken, daedric filan yoksa eriyor resmen zırh) ama ayarlanabilecek şeyler. silah/zırh yaratmayla sınırlıysa armorer işe yaramaz. illa sağdan soldan artifact vs gelecek zaten.

sevmedim bunu, kötü. meh..

"We replaced that w/ creating/improve weap/armor, instead of spending lots of time getting them back to where they were."

modifikasyon ne kadar cok olucak acaba hani enchant olayı eklenrse ve enchantları da spelllerdeki tek el cift el muhabbeti gibi kombine edebiliosak bence güzel bişey...
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

"We replaced that w/ creating/improve weap/armor, instead of spending lots of time getting them back to where they were."

modifikasyon ne kadar cok olucak acaba hani enchant olayı eklenrse ve enchantları da spelllerdeki tek el cift el muhabbeti gibi kombine edebiliosak bence güzel bişey...

da skill olarak geliştirmesi çok zor olur şimdi muhtemelen, major skill olarak almam eski oyunlar gibi sanırım.
Mirage said:

Oyunu 2 yıllık makinemde mi oynasam, upgrade mi etsem, PS3'te mi oynasam kararsız kaldım. Makine şu:

Intel Q6600 Quad-Core 2,4Ghz
XFX Radeon HD 5770 1GB
4GB 800Mhz DDR2 Ram
Windows 7 64-Bit

oynanır güzel bu makinede, ps3'te çamur gibi olur şu makineye kıyasla.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunlarda zort edition felsefesi bana ters ya

ben oyunu alıyorum.içinden cıkan ne kitapcıklara bakarım ne soundtrac cdsini dinlerim.3 lira maliyetli plastik oyuncaklarıda istemiyorum

yok assasin revelations ansiklopedi veriomuş falan.geyik yani sdfs

cdyi peçeteye sarıp gönderseler yeter benim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...