Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

tamamda aga normal elfler niye sakallı

dragon age dorfları neden sakalsızsa ondan ötürü heh.
Bone said:

morrowind'den oblivion'a geçişteki farktan daha çok gelişme oblivion'dan skyrim'e geçişte olmuş.

yok morrowind ile oblivion arasında esas uçurum, ondan öncesi daha da büyük uçurum daggerfall ile gerçi heh.

her halükarda hangi yıl çıktıysa o zaman için bomba gibi grafikler es serisinde.
Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

senko said:

elf dedigin kose olur be
legolas fln gibi olur

oyun dandik dediydim ben size. bunu bile becerememisler.

dogmatik frpci de gördüm, artık gözüm açık ölmem diyecegim de "beholdersan ÖLÜRSÜN" falan diyen çıkar sdfsa

alakası yok, settingde elf nasılsa öyle eğip bükemezsin, bütün oyunlara standart elf steryotipini koyup kuzeye gidince sakal eklemek biraz abuk olmuş
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
O forumdan tüm infoyu okudum şimdi. Mekanikler daha bir basitleştirilmiş ama sistem iyi yine. Radiant Story ve dünyanın söylenilen canlılığı ama tüm TES'lerden daha iyi görünüyor. İmmersion açısından çok daha iyi olabilir, senaryoya bağlı hepsi.

Melee daha iyi sanki, okçuluk da öyle. Ama büyü epey dumbed down gibi geldi. Zaten bu tarz oyunlarda genelde her zaman duelist tarzı karakterler yaptığım için dert değil bana.

Karakter sistemi iyi mi, kötü mü kararsızım. Statlar kaldırılmış gibi olması kötü, skillerin Pathfinder vari bir sekilde öz tutulması daha iyi. Perk sistem iyi ama çok fazla perk şeçebiliyoruz, feat havasında olmaları lazımdı bence.

Gerçi karakter gelişimi o kadar önemli değil, bu haliyle yeterince iyi. Radiant Story iyi bir writing ile birleştirilirse efsane olur, yok writing de kötü olursa...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...