Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sparkcaster said:

http://i.imgur.com/R2ddX.jpg

great tier'e redemption dahil etmek lazım.
ayrıca jade empire, nwn 1 (her ek paketi ayrı bir tada sahipti, hepsini bir değerlendirmek doğru olmaz) ve dragon age origins'i shit tier'e atmışlar hatalı olmuş. hiç olmazsa average tier'e koymaları lazım.
ayrıca storm of zehir unutmuşlar shit tier'e eklemeleri lazımdı onu da. oblivion'ı da shit tier'e atmaları lazımdı. ha bi de Pool of Radiance: Ruins of Myth Drannor diye bi oyun vardı, onu da shit tier'e atmak lazım.

onun dışında liste güzel olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

sam'e gore kadin karakter olabildigi icin ME yukari, olamadigi icin alpha protocol ve witcher asagi. Bu tarz RPGlerde story branching'e falan gore kriter uygulamiyor kendisi :P

alfa protokol dialog sistemi o kadar berbat olmasa gayet keyif aldığım bir oyundu ama iki dialogda bir reload ettirince zaten hikayenin hangi dalına gittiğim belli değil ki heh. witcher da bazı açılardan fena değildi ama ısınamadım başrole, combat da meh bayağı. yegane kriterim dialog ekranında kaç satır var değil ama evet. oyunun bütün parçaları bir araya toplanınca karşıma ne çıktığına da bakıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben %70 hikayeye bakıyorum, geri kalan oynanabilirlik. Oblivion'u bu nedenle çok sevmemiştim. Yan görev yapmıştım ama ana görev kötü olduğundan her zaman kandırılmış gibi hissettim kendimi.

Tek istediğim Skyrim'den böyle olmaması. İyi bir hikaye olduğu sürece ne kadar action odaklı olduğu doğrusu umrumda değil, oyunları hikayesi için oynuyorum ben genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

nwn yi beğenmeyen insan mı varmış burada?

ben.
kocaman dünya var, mis gibi sistemler, kurallar var, iki düzineden fazla ırk ve bir o kadar da class var, bunlarla yapılabilecek milyonlarca kombinasyon var ama oyunun içinde aslında bi bok yok. NWN1 de böyle, 2 de. resmen ortaokul tenefüsünde yazı turayla masaüstü oynamadan hemen önce, din dersinin son on dakikasında "abi tamam bizim artifactler olsa, bize görev veren güzel bi tane lady olsa, biz buna aşık olabilsek falan tamam ilk oyunu kurtardık. ikinci oyunda da köyün pilav gününü haramiler bassa, tamam ikinci oyunu da kurtardık, bekle beni izmircon." tarzı oluşturulmuş karakter ve senaryoları var çünkü iki oyunun da.

NWN serisinden çıkmış yegane iyi şey mask of the betrayer, ama onun da yapanı belli zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

demian said:

2 de. resmen ortaokul tenefüsünde yazı turayla masaüstü oynamadan hemen önce, din dersinin son on dakikasında "abi tamam bizim artifactler olsa, bize görev veren güzel bi tane lady olsa, biz buna aşık olabilsek falan tamam ilk oyunu kurtardık. ikinci oyunda da köyün pilav gününü haramiler bassa, tamam ikinci oyunu da kurtardık, bekle beni izmircon."

Karnım.. Ölüyorum..

AHAHAHAHAHAHAHAHAH

offf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...