Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Suark said:

azuras star 2-3 heart verio
mehrunes razor 4 tane verio
ettimi sana 7

bide orda burda chestlerin içinde buluosun 2-3 tane. Şeyde vardı mesela, bu cüce mekanı var yerin baya altına iniyosun orda bi büyücünün evinde.

jorrvaskr (companionların ocağı)'da alt katta lideri olan herifin orda var bi tane de
e ye basılı tutup başka odaya götür sonra çal

+1 daha
etti mi sana 8
elder scrolls V: Skyrim
V nedir 5

çarp 8'le
kaç yapar
GIRG YAPAR
Sosyal ağlarda paylaş

8 saattir filan dark brotherhood questlerini yapıyorum, hala yapmamış olan varsa tavsiye ederim çok çılgınmış

ağır spoiler

sanctuary yandı falan derken astrid'i öyle görünce nasıl göt oldum lan
yani astrid'in beni ele vericeğini tahmin etmiştim zaten ama o şekilde görmek fena dağıttı
bi de tam alışmaya başlamıştım sanctuary'ye, yazık oldu
night mother'ın tabutunda saklanmamız harika olmuş bu arada, of çok sayko ahahah, bayıldım gerçekten

sanki expansion çıkmış da onu oynuyorum, çok iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

dark brotherhood hep öldürme görevleri milletin önünde jail'e girecek şekilde suç işleyeceğin görevler yok.

What?

Dugunde konusma yaparken tum konuklarin onunde gelini oldurmeye kadar gidiyor. Nasil milletin onunde gorev yok? Daha ilk gorevde bile icerideki salak kiz "HEALP HEALP" diye bagirip getiriyor guardlari.

Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Seru said:

dark brotherhood hep öldürme görevleri milletin önünde jail'e girecek şekilde suç işleyeceğin görevler yok.

What?

Dugunde konusma yaparken tum konuklarin onunde gelini oldurmeye kadar gidiyor. Nasil milletin onunde gorev yok? Daha ilk gorevde bile icerideki salak kiz "HEALP HEALP" diye bagirip getiriyor guardlari.

biliyordm bunu yazacağını ama istersen orada 1000 stealth olsun gene guard'lar geliyor, dikkat edersen orada bounty yazmıyor sana, kerkentele tip gelip sen git ben hallederim diyor. kelle görevlerinin çoğu zaten şehrin kenarında guard yokken kesebilirsiniz. dark brotherhood thief class guild'i değil ben baştan söyleyeyim de kafa karıştırmasın, suikast guild'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...