Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

şu çiçek olayını yaşadım bugün
temple of mara'da refleksle bi tane çiçek aldım, ÜHÜ HIRSIZ İMDAAT diye herkes kaçıştı, hemen guard daldı bi tane içeri LAN İT, SKYRİM'İN İNSANLARINA KARŞI GELDİN KANUNLARI ÇİĞNEDİN KÖTÜLÜK YAPTIN diye bağırmaya başladı filan, ulan dünyayı kurtarıyorum ben manyak mısınız
Sosyal ağlarda paylaş

Çiçek olayından beteri vendorların önündeki itemları yanlışlıkla almak.
Ulan tezgahın üzerine ne bulduysan doldurmuşsun vendora tıklamak işgenceye dönüyo. Troll kafatasının masa üzerinde ne işi var orda ya? Adamla konuşucam derken yanlışlıkla aptal bi item alıyosun tepene çullanıyolar. Hayır değerli bişey olsa yine tamam diycem, tabak çanak kafatası filan yüzünden olay çıkıyo.

Bi de oyun biraz zorlaşsın diye kullanmadığım skilleri de kasıp levelımı olabildiğince yükseltmeye karar verdim ama daha main quest te çok az ilerledim. İleride destruction sorun çıkarmaz di mi? Destruction oyunun her safhasında yeterli oluyo mu yoksa fazladan level almak zararıma mı olur?
Level40 civarıyım şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

2 tane steam skyrim keyi dağıtıyor bu blog: http://truepcgaming.com/2011/12/06/skyrim-steam-code-giveaway-your-favorite-bethesda-game-moment/

bende olmasa güzel bi essayle çekerdim bi tanesini auhe

tuttuğun altın olsun, aldım birini. :)

raptr'a göre x-box ve pc'lerde en çok oynanan oyunu olmuş yılın. ps3 ve wii'leri takip edemiyorlarmış ama değişmez herhalde. haber
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Silphatos said:

2 tane steam skyrim keyi dağıtıyor bu blog: http://truepcgaming.com/2011/12/06/skyrim-steam-code-giveaway-your-favorite-bethesda-game-moment/

bende olmasa güzel bi essayle çekerdim bi tanesini auhe

tuttuğun altın olsun, aldım birini. :)

raptr'a göre x-box ve pc'lerde en çok oynanan oyunu olmuş yılın. ps3 ve wii'leri takip edemiyorlarmış ama değişmez herhalde. haber

artık cebimde bundan var ona göre
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...