Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

ben light armor giyiyorum, ama sağ taraftan gitmesini tavsiye ederim.

daedric silah yapmak / geliştirmek için sağ taraf daha etkili. illa dragon armor giyicem diyosan tabii ki. s

ağdan da soldan da gitsen her iki şekilde de hem light hem heavy armor craft edebiliyorsun, ancak en iyi silahlar daedric. ben de light armor giyiyorum diye sol taraftan yardırmıştım, şimdi pişmanım.
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen 2 sf. önce verilmemiş olsa daha bi gülerdik.

Sam said:

smithing'de daedric veya dragonplate/scale zırh yapmayı hedeflemiyorsan gerek yok perk harcamana. diğer herşeyi vendor satıyor level aldıkça.

Şuna katılmıyorum, vendor ve loot hiç bi zaman craft kadar iyi değil. Dwarven, orcish ve ebony armor ve silahları uzun süre kullandım memnunum. Damage ı siz tanklıyorsanız her lvlda en iyi armor olması lazım üstünüzde, dandik imperial platelerle lvl15te giant, frost troll hatta polar bear bile tanklayamazsınız.

Ha tabi bu söylediklerim küçük bir kız çocuğu değilseniz geçerli. Master harici zorluk seviyelerinde o kadar da gerekli değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

armor/weapon improve ediyoruz ya axd, şimdi sen bütün perkleri alıp %30 better smithing takarsın bi tane yada potion içersin legendary olur.
yada hiçbi perki almazsın (8-9 tane boş perk cıkar ortaya) enchant 100 ler smithing gear basar gene legendary yaparsın.

şura bir bak sen, http://www.uesp.net/wiki/Skyrim:Smithing
forum linkleri almıyo.. : yi sevmiyo sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Yanımıza aldığımız followerların gelişimi de bizim skill kasmamız&level atlamamız gibi mi oluyo yoksa bizim levelımıza göre otomatik olarak scale mi oluyolar?

Diyelim ben level 30-40 a kadar filan Lydia yı kullandım, sonra gittim değiştirdim Aela yı filan aldım yanıma. Aela da Lydia kadar güçlü olucak mı yoksa geriden mi gelicek?
Bi de skill gelişimi de aynı mı? Diyelim Lydiaya sırf two handed kullandırdım, buna göre mi skill geliştiriyo yoksa levelına göre skill mi atanıyo? Mesela şimdi one handed&shield versem aynı verimle kullanabilir mi yoksa sıfırdan kasması mı gerekir?

Bi de vampirliğin avantajları dezavantajları neler, vampir olmaya değer mi?
Sanguinare Vampiris kaptım da sanırım birkaç gün geçtikten sonra uyuyup uyanınca vampir olucam, yol yakınken tedavi oluyim mi yoksa vampirlik güzelmi?
Sosyal ağlarda paylaş

axe milleti powerplay'le suçlama rica ederim powerplay yapılması zorunlu olan seviyede oynanmasını salık verirken, savaş açıp silahsızlanmayı teşvik etmeye çalışan amerika gibisin.
ShadowFury said:

Yanımıza aldığımız followerların gelişimi de bizim skill kasmamız&level atlamamız gibi mi oluyo yoksa bizim levelımıza göre otomatik olarak scale mi oluyolar?

hayır aktif scaling veya level up yok maalesef, ilk bölgeye girdiğinde o lvl'ın neyse o kalıyorlar bütün oyun boyunca. bayağı kötü bir olay.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Yapay zeka ve path finding hak getire olduğu için zorluk ayırt etmeksizin oyun çok kolay zaten. Bu kadar meta game kasmanın sadece mmo'larda manası var, get a grip.

hocam senelerdir bekliyor millet TES'in devamı çıksın diye, boşver doya doya suyunu çıkarsınlar. Ki oyunda senin bunu yapmanı istiyor zaten, salıyor seni kafana göre gez diyor, doğal olarak insanlar gezmek tozmak, keşfetmek istediğinden cılkını çıkarabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi son açtığım charla oynuyorum şu an, ilk dragonumu kestim guardlar etrafıma toplandı filan

bi arkamdaki guard konuşuyo bi önümdeki guard konuşuyo ve ikisinin sesi de aynı abi insaf ya. insan en azından sesini değiştirir azcık mikrofona havlu falan koyar, fırfır bi öne bi arkaya dönüyorum kim konuşuyo diye
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...