Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

http://www.youtube.com/watch?v=ypXMAIL0p5w

iyi tarafından bak abi, bu mesela müthiş bi olay bence, oku havaya fırlatıyosun bi süre sonra yere düşüyor :P

ben oyuna iyiydi demiyorum zaten de yine de baya heryerini kurcalaya kurcalaya oynadım. yapay zeka angutluklarını kısmen görmezden gelebildim çünkü oyun sonuçta sana serbest bir ortam sunuyor ve bu bir oyun yani. maksimum serbestlikte oyunların mutlaka zibilyon tane açığı olacaktır. mesela o okların gidiş hızı falan mevzusunu sömürürdüm, yay kullanan bandit falan bulduğumda geçerdim karşısına, bana saldırırken sağ sol yapa yapa yere düşen okları toplardım, baya bi okum olurdu. hatta havada ok yakalamak bile mümkündü yanlış hatırlamıyorsam akjhaks. tabii gönül isterdi bana yayla saldıran bandit oklardan kaçabildiğimi farkedince meleesini çıkarıp saldırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

arena bütün kıtada geçiyordu, daggerfall high rock'ta şehir ismi. morrowind malum. oblivion cyrodiil. skyrim de skyrim işte. onun dışında hammerfell'de geçen ayrı bir oyun daha vardı sanırım.

ha bu arada "oyunu geliştirmek için sebepleri yok, nasılsa satıyorlar" da iyiymiş, belli başlı bütün şirketlere çöp atmak için kullanabiliriz. hemen diablo 3 başlığında satayım ilk fırsatta.

bone, abi sen de git new 'vegas'ı oyna, büyük gaf yaptın lol.

onun dışındaki mesajlara "haters gonna hate" yetiyor, en uzun süre devam eden western rpg'ler arasında halen hayatta olan tek seriye bu kadar anlamsız laf atmaya başka denecek birşey yok. oblivion öyleydi de daggerfall ve morrowind de şöyleydi sonuçta. sanki şirketin tek oyunu morrowind heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

bazıları gibi 10 yılda yaptıkları oyunu üçe bölüp 150$'a satmadıkları için şanslı sayın kendinizi.

lol Sam. Her başlıkta Bethesda'yı inatla savunup Blizzar.. öhm, pardon "Blizört"e laf atma azmine hayran kalıyorum cidden.

Öte yandan Oblivion ve Fallout 3 sağolsun, zerre inancım kalmadı Bethesda'ya, o yüzden eğer Oblivion gibi bir şey yapacaklarsa hiç yapmasalar daha iyi. Morrowind gibi yapıcaklarsa yapsınlar ama, ona lafım yok. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Monthius said:

lol Sam. Her başlıkta Bethesda'yı inatla savunup Blizzar.. öhm, pardon "Blizört"e laf atma azmine hayran kalıyorum cidden.

Öte yandan Oblivion ve Fallout 3 sağolsun, zerre inancım kalmadı Bethesda'ya, o yüzden eğer Oblivion gibi bir şey yapacaklarsa hiç yapmasalar daha iyi. Morrowind gibi yapıcaklarsa yapsınlar ama, ona lafım yok. :P

bakın ben birşey demiyorum, hep sizin algınızda bitiyor olay. ateş olmadan yerden duman ve yarası olmayanın gocunması sendromu. (:P)

elder scrolls dört tane oyunu çıkmış, 20 yılına yaklaşan bir seri ki iki tanesi (%50'ye denk geliyor) tüm zamanların en iyi rpg'leri arasında sayılıyor buradaki elitistler tarafından bile. sizin yerinizde bile olsam bardağın boş tarafına odaklanmak için sebep göremiyorum.

ha, bioware gibi oyunlarını gitgide basitleştirmeye çalışsalardı ve röportajlarda paso tribünlere oynasalardı anlayabilirdim ama en azından efor sarfediyorlar geliştirmek için ve popülist söylemleri yok. olsaydı zaten bizim haterlar çarşaf çarşaf sererdi her fırsatta heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Monthius said:

bakın ben birşey demiyorum, hep sizin algınızda bitiyor olay. ateş olmadan yerden duman ve yarası olmayanın gocunması sendromu. (:P)

elder scrolls dört tane oyunu çıkmış, 20 yılına yaklaşan bir seri ki iki tanesi (%50'ye denk geliyor) tüm zamanların en iyi rpg'leri arasında sayılıyor buradaki elitistler tarafından bile. sizin yerinizde bile olsam bardağın boş tarafına odaklanmak için sebep göremiyorum.

ha, bioware gibi oyunlarını gitgide basitleştirmeye çalışsalardı ve röportajlarda paso tribünlere oynasalardı anlayabilirdim ama en azından efor sarfediyorlar geliştirmek için ve popülist söylemleri yok. olsaydı zaten bizim haterlar çarşaf çarşaf sererdi her fırsatta heh.

Elder Scrolls'un önceki oyunlarına lafım yok zaten be Sam, bende manyaklar gibi Morrowind oynadım zamanında sonuçta. Ama Oblivion için aynı şeyi diyemeyeceğim işte. Ha, bir de modlarla iyi olur demek de oyunun failına +1 eklemekle eş değer bence. Oyunun yapımcısının beceremediğini fanlar beceriyorsa bu oyunun başarısızlığını gösterir ancak. :) Yoksa dünyanın en kötü oyunu bile doğru mod desteğiyle şahane olabilir yani. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...