Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

Sam said:
black marshes (argonian) ve morrowind (dunmer, red mountain patlayınca gg olmuş vvardenfell filan)

vvardenfell'in patlaması tüm morrowind'i ve black marshes'ı nasıl etkiliyor ki?
o kadar geniş bir alansa, elsweyr, cyrodiil, skyrim de bundan etkilenmesi lazım?

Morrowind bayagi dağılıyor patlamada, fırsat bilen argonianlar işgal ediyor. Başka etkilenen eyalet yok patlamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

ne bekliyosunuz ayrıca oyundan lan?
DAHA İYİSİ VAR MI BU ŞEKİLDE OLAN
İNTERAKTİF DÜNYALI
guardlar kaç kere hayatımı kurtardı benim!!1
al sana interaktiflik

yetimhanedeki karıyı öldürünce gardlar aa biri yetimhanedeki karıyı öldürmüş diyo yanından geçerken
o olunca aa bak o olmuş
bu olunca aa bak bu olmuş diyolar

BU DA MI GOL DEĞİL!
Sosyal ağlarda paylaş

vampirim,
bu daedraya dalan lavuk priestler varya. Gittim konuştum bunlarla necisiniz olm diye. Neyse sonra saldırdım, bi baktım guardlar koşa koşa geliolar, hah dedim guardlarıda kesicez.

direk onlara daldılar bi mutlu oldum bi mutlu oldum.

Ayrıca,
Biraz ilissuon destekli heavy 2h warrior ii gidio vampire, tam angelus styla.
Bazıları , seviye 3 e falan gelince "gözlerinde ki bakışı sevmedim" falan diyo.
seviye 4 teyken yaptığın suçlar siciline işlenmio, ama biraz kasış gerçi invis büyüsü var kendine has.

markath mıdır nedir ordaki vampir hatunun beni çevirip "oo yakışıklıda gelmiş, bizim bölgemiz bizim kanımız, uzak dur" demesi süperdi ehehç.
Sosyal ağlarda paylaş

blacksmith kasarken uo oynuyomus hissine kapıldım da ingot nerden bulcaz npc den alıyodum bitti belli bi süre sonra yenileniyor mu stokları oyle kalcakmı

madenler aynı sekilde biraz kazdım bitti hepsi yeniden çıkıyomu aynı yerde maden

iron dagger yaparak kastım biraz bs bide sword yaptım aynı miktarda arttı farkettirmiyormu ne yaptıgın hepsi aynı miktarda arttırıyo sanki

enchanting nasıl kasılır hammadde sıkıntısı yasıyom
pickpocket kasmak için hangi şehre gitmek lazım nasıl kasmak lazım

simdilik bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

vingthor konuyla pek alakalı değil ama üstüne geldi F3 oynarken sıkıntıdan bayıyorum diyaloglar falan çok kötü :( 3gündür zorla oynamak için uğraşıyorum ama cıx ne kötü bir oyunmuş ya. Tabi direk önyargıyla başladım o da var sadsadfa

play time

http://steamcommunity.com/id/OsManiaC

Sosyal ağlarda paylaş

Rerore said:

blacksmith kasarken uo oynuyomus hissine kapıldım da ingot nerden bulcaz npc den alıyodum bitti belli bi süre sonra yenileniyor mu stokları oyle kalcakmı

madenler aynı sekilde biraz kazdım bitti hepsi yeniden çıkıyomu aynı yerde maden

yenilenir, sanırım 2 gün filan süre. kazılan maden tekrar çıkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

oynuyorum ediyorum. sırf viking var balta var diye.

fallout3'e dialogları yüzünden hayalkırıklığı diyen rezil diyen axedice'ın bu oyunu oynayabilmesini anlayamıyorum.

Benim bildiğin eksdays yarım saat sonunda oyunu silerdi...

O Fallout. Kutsal. Bu TES. Meh.

Bide dialoglar fallout kadar kötü değil. Ha yine kötü. Ama fallout kadar değil. Ayrıca fallout3ü de inat edip bitirmiştim, bakalım belki bunu da bitiririm bi ara.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...