Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

abi imperiale katilmadigim icin stormcloakdan daha mi iyi hikayesi bilmiyorum ama stormcloak cok bayikti

git surayi al git burayi al suraya saldir falan butun olay

en sonunda da solitude'a saldiriyosun bitiyor

ana hikaye ile alakasi yok

jarllari falan indiriyosun yerine yenileri geciyo ise

bu kadar

eger thaneysen hala thane kaliyosun biseyin degistigi yok
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

aynen ben de istiyorum

ben de 1242134 saat gameplay olmasına ragmen hala ilerlemiş değilim adam gibi main questte. okudugum kadarıyla forumda bi taraf seçmeniz gerekiyo main questin bi yerine gelmeden önce yoksa bug oluyomus (atlanabiliyomuş konsol komutuyla)

yoo ben bu zavallı ınsanların savasına dahil olmam kafasıyla oynadıgımdan mage guild questleri bitince direk main questi yaptım
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

abi imperiale katilmadigim icin stormcloakdan daha mi iyi hikayesi bilmiyorum ama stormcloak cok bayikti

git surayi al git burayi al suraya saldir falan butun olay

en sonunda da solitude'a saldiriyosun bitiyor

ana hikaye ile alakasi yok

jarllari falan indiriyosun yerine yenileri geciyo ise

bu kadar

eger thaneysen hala thane kaliyosun biseyin degistigi yok

malesef imperialda da ayni
hatta cogu yerde diyaloglar da ayni

yalniz dark brotherhood'u bitirip sonra da stormcloakla bitirmek questlerde falan bir degisiklik yaratiyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

Bir oyunun bir insanı eşcinsel yapabileceği, bizce oldukça "uçuk" bir iddiadan başka bir şey değil... bitek bu degil abi yani.memleket meselesi gibi oturup tartışması falan bide.yahu akıl sağlığı yerinde yaşını basını almıs kaç adam sunu tartışır ya bu kadar?ben 20 yasındayım ekmek elden su golden yasıyorum okula gitmekten baska hiçbir görevim yok.ben wowda spell power ın verdigi dmg ın hesaplamasını veya ne bileyim sc2 de spend quotient hesaplamasıyla falan ugrasirsam kimse bana bisi demez ugrasmiyorum da nitekim ama arkadasım senın ısın gucun yok mu ya.ben hiç reröre etmedim yani belirttiğim üzere geldim samimi bi sekilde uzmana gorun falan dedim yani.27-28 yasında oldugunu dusunuyrum bilmiyorum tam ama bu yasta bi insanın bunlara bu kadar kafa yorması sağlıklı değil.gerçekten degil yani.git iş güç derdine düş kariyer derdine düş askerlik derdine düş ne bileyim bi sorumlulugunla ilgili derdin olsun ya.he eğer sen bunları bu yasında dert etmiyosan bunun sayılı acıklamaları vardır ve bunlardan birisi de sen ailenin gotune güvenen ve 25 üstü bi yaşta hala ailene yük olan bi adamsın net.neyse abi ben acil şifalar diliyorum baska bisi demiyorum yanı.sabaha kadar tartısın cok da sikimdeydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...