Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

said:
Heavy Armor and Light Armor skills both contain perks that reduce the weight of worn armor to zero, meaning you can sneak with no penalty while wearing full heavy armor sets.

Kaynak: http://www.uesp.net/ Sneak

Eeee ne anladım ben light armor'dan? Son perk zaten çok saçma bence. Unhindered fena değil gibi ama değer mi bilemicem.

Unhindered (60) Stamina regenerates 50% faster in all Light Armor: head, chest, hands, feet.
Sosyal ağlarda paylaş

unhindered çok iyi, heavy armor'da saçmasapan fall damage düşüren, yumruk dmg veren perk'lere filan boşa gidiyor perk'ler 0 weight için. onu da ağırlıktan ziyade sprint stam'ı hemen eritmesin diye alıyoruz.

armor cap'e iyi light armor da ulaşıyor zaten sanırım uçuk smithing ile.
Sosyal ağlarda paylaş

olayı yok armor perklerinin, steed stone u alınca ağırlık yapmıyo giydiklerin, yürüme hızın da azalmıyo, 100 de carry limit ekliyo (ha atronach ta iyi ama bu kafadan 3-4 perk değerinde). ben bi şu brawllar uzun sürmesin diye damage perkini aldım o kadar. ilerde belki extra perkleri HA ilk perkine pompalarım.

bi blockun perkleriyle kıyaslayınca HA,LA perkleri ne kadar gimp iyice ortaya çıkıyo
ha ben Heavy seçtim çünkü ebony mail heavy :P
Sosyal ağlarda paylaş

işte o noktaya ulaşana kadar ne kadar eziyet çekeceğinle alakalı. kaç tane skill 100'leyeceksin.

oblivion'da gene rags'e sigil ile elemental shield basıp dilenci kılığında cap'e vurdurabiliyordun, bu gene insaflı heh.

steed çok iyi de lord daha bir lazım gibi breton oynamıyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir tane tank nord açtım block kısmındaki quick reflex tamamen OP bir perk olmuş.Power attack blocklayınca zaman random yavaşlıyor ama siz aynı hızdasınız neye göre kısa yada uzun sürüyor çözemesemde az önce 7 tane falan undead öldürdüm hala sürüyordu ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

sen elemental protection'lı shield charge'ı gör, %66 magic resist'ten sonra dmg yarılanırken büyücüye doğru sprint ve rahat 5-10sn paralyze. ayağa kalkarken gene paralyze.

okçuluğa gerek kalmadı yani, keyfine varyasyon olsun diye okluyorum arada.
Sosyal ağlarda paylaş

gene aynı karaktere herşeyi almak imkansız, 250 perkten 81 tanesi alınabiliyor ancak. ki 81'e ulaşmak teorik, 70'i geçeceğini sanmam çoğu kimsenin çünkü perksiz sırf yükselsin diye kullanmak lazım tonla skill'i. level başı sadece 5 puan train o da birşey değil.

karakterimi şu noktadan sonra büyücü yapamam yani. veya assassin. baştan başlamam lazım ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında çok rahat yaparsın :/
denemek lazım mesela şu yanına aldığın follwerlardan bazıları eşya çalınca sana dalıyor sanırım.(riverwood daki okçu mesela sanırım) %100 fire resist giydir, mağarada yere çalıntı mal atıp tekrar al.
ver flamesi sabaha kadar :/
Sosyal ağlarda paylaş

ya kim uğraşacak onunla, hadi kullanacağın 1-2 skill için uğraşıyorsun da denedim biraz flames olayını. 2dk'den sonra bıraktım direkt, 25'te bile oynamadı yerinden resmen. çok rahat filan değil kesinlikle heh. bunun alchemy'si var bilmemnesi var, bütün o kasıntıyı da topu topu 10 perk için yapacaksın yani.

burada sanmam onu yapacak fazla insan olacağını. :p

böyle ucunda iyi bir ödül varsa grind'a bayağı zaman gömebilen birisiyim ama tekrarlayan dümdüz bir hareket filan varsa yılıyorum direkt. o sürecin içinde bir eğlence, bir aktivite olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...