Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

di mi, halbuki "dragon orc çağırıyor, dragonu keselim orclar deliklerine dönsün" gibi bişi olmalıydı.

----------

lynseth, enchanting'i 100'leyip skill enchant arttıran perk'le smithing bonus ekleyeceksin eşyalara, pot da satıyor alchemistler.
Sosyal ağlarda paylaş

of abi oyun çok güzel ya. dark brotherhood görevleri bittikten sonra kendimi kirletilmiş hissettim, kar fırtınasının içine daldım. atonement olsun dedim, inzivada geçineyim biraz. bi dwemer ruin gördüm, pas geçtim onu, ilerde bi deniz feneri simgesi çıktı.

dedim fenerciyle falna muhabbet ederim, bi bakayım. kapıyı açtım, önümde kadın cesedi. kocasının günlüğü var yanında da.

emekliye ayrılmış çift, deniz fenerini satın alıp yerleşmişler, mutlu mesut yaşıyolar vs. iki de çocuk var, ergen haliyle kızıyolar tabi ne işimiz var deniz fenerinde inzivada vs. diye

of anlatmiyim ya, winterhold ile dawnstar aralarında bi yerde deniz feneri. gidin yapın görevi işte.

ödül beklemiyordum görevden, amacım biraz ruhumu rahatlatmaktı, quest reward da tam cuk oturdu. artık gidip dünyayı kurtarabilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

adamin cesedi hala cantamda lan, atilmiyo da.

geri dön deniz fenerine, içerdeki kilitli kapıyı da açıp tepesine çık fenerin. Fener sönmüş durumdaydı farkettiysen, yaktığında cesetten kurtuluyosun, bi de sailer's hedehödö diye buff geliyor permanent. resto büyüleri %10 daha fazla healliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

of abi oyun çok güzel ya. dark brotherhood görevleri bittikten sonra kendimi kirletilmiş hissettim, kar fırtınasının içine daldım. atonement olsun dedim, inzivada geçineyim biraz. bi dwemer ruin gördüm, pas geçtim onu, ilerde bi deniz feneri simgesi çıktı.

dedim fenerciyle falna muhabbet ederim, bi bakayım. kapıyı açtım, önümde kadın cesedi. kocasının günlüğü var yanında da.

emekliye ayrılmış çift, deniz fenerini satın alıp yerleşmişler, mutlu mesut yaşıyolar vs. iki de çocuk var, ergen haliyle kızıyolar tabi ne işimiz var deniz fenerinde inzivada vs. diye

of anlatmiyim ya, winterhold ile dawnstar aralarında bi yerde deniz feneri. gidin yapın görevi işte.

ödül beklemiyordum görevden, amacım biraz ruhumu rahatlatmaktı, quest reward da tam cuk oturdu. artık gidip dünyayı kurtarabilirim :)

Çok kötü oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

stimpak said:

Çok kötü oldum.

off bu hikaye acıklıydı ya. koca aile birer birer ölmüş. hepsinin de günlüğü var falan. hüzünlendim bildiğin o questi yaparken :(
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...